دعوت از تشکل‌های صنفی برای مشارکت در “رویداد مدیریت بحران ایران قوی”

۱۷:۱۴:۳۲ بهمن ۳, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

دعوت از تشکل‌های صنفی برای مشارکت در “رویداد مدیریت بحران ایران قوی”

به اطلاع اتاق‌های اصناف سراسر کشور و اتحادیه‌های صنفی می‌رساند:

سازمان مدیریت بحران کشور به منظور فراهم‌سازی زیرساخت‌های ارتقای نظام مدیریت بحران کشور و با محوریت رشد و توسعه دانش و فناوری، در نظر دارد “اولین رویداد مدیریت بحران ایران قوی” را برگزار کند.

این رویداد از طریق همکاری ذی‌نفعان صنفی و صنعتی حوزه مدیرت بحران و دیگر دستگاه‌های اجرایی، ادارات کل مدیریت بحران استانداری‌های کشور، دانشگاه‌ها، موسسات علمی و پژوهشی و نخبگان، اساتید و پژوهشگران علمی از ۲۵ الی ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ در محل مرکز همایش‌های موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

نمایشگاه‌ بین‌المللی، کنفرانس علمی ارائه دستاوردهای تحقیقاتی، کارگاه‌های آموزشی تخصصی، نشست‌های تخصصی راهبردی، رویداد استارت‌آپی دانش‌بیان، جشنواره فرهنگی هنری و مانور از جمله بخش‌های مهم این رویداد خواهد بود.

مقتضی است؛ افراد و تشکل‌های صنفی برای مشارکت در ارائه مقالات و دست آوردهای تحقیقاتی، مشارکت و حضور در کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های راهبردی مشارکت در بخش نمایشگاهی و نیز ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری این رویداد به نشانی www.idmevent.ir مراجعه کرده و یا با شماره ۰۹۱۸۷۲۱۷۳۵۳ سجاد جلیلیان دبیر اجرایی این رویداد تماس حاصل فرمایید./پ/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × = 9