اجرای طرح نصب QR-code پروانه کسب در واحدهای صنفی اهواز

۱۰:۵۸:۰۵ بهمن ۱, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

اجرای طرح نصب QR-code پروانه کسب در واحدهای صنفی اهواز

رئیس اتاق اصناف مرکز استان خوزستان :صاحبان واحدهای صنفی QR-code پروانه کسب خود را در محل ورودی واحد صنفی نصب می کنند. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف اهواز، رئیس اتاق اصناف مرکز استان خوزستان از اجرای طرح نظارت مردمی به منظور تسهیل در فرآیند شناسایی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب خبر داد و گفت: با توجه به بخشنامه ای که اتاق اصناف ایران، به تازگی صادر کرده است، طرح نظارت مردمی به منظور تسهیل در فرآیند شناسایی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب با محوریت اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستانها اجرا می‌شود.
مراد بدری با اعلام این خبر گفت: اتاق اصناف مرکز استان خوزستان نیز برای اجرای این مهم، بلافاصله به روسای اتحادیه های صنفی و به طبع آن اعضاء تحت پوشش ابلاغ کرده است که با تهیه تصویری از QR Code پروانه کسب، نصب آن را بر درب ورودی واحدهای صنفی به این طرح که موجب جلوگیری از بازرسی های متعدد می شود، مبادرت ورزند. 

وی افزو: یکی از برنامه های اولویت‌دار در مورد اصناف، پیگیری و انجام ثبت‌نام در سامانه ایران من به نشانی https://www.iranianasnaf.ir/ و دریافت QR Code و نصب آن در واحدهای صنفی است که علیرغم تاکیدات لازم و اطلاع‌رسانی مکرر از سوی بسیاری از صاحبان واحدهای صنفی رعایت نشده است. در همین راستا اجرای طرح نظارت مردمی به منظور تسهیل در فرآیند شناسایی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب، به اتحادیه‌های صنفی و اتاق‌های اصناف ابلاغ شده است تا با جدیّت بیشتری بر اجرای این طرح نظارت کنند.
رییس اتاق اصناف مرکز استان خوزستان  گفت: جهت دریافت QR-code ابتدا به سامانه https://www.iranianasnaf.ir/ مراجعه کرده و از قسمت “استعلام پروانه بر مبنای کد ملی” نسبت به تهیه این امر اقدام کنند.. ضمناً مطابق با دستورالعمل، نظارت و بازرسی در سه مرحله شامل : ۱. اخطار کتبی ۲. مسدود کردن پوز بانکی به مدت دو هفته ۳. پلمپ ۳۰ روزه واحدهای متخلف صورت خواهد گرفت./پ/ 

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 3 = 15