بیانیه مشترک بسیج و اتاق اصناف مشهد در پی حمله تروریسی به مسجد سیدآباد قندوز افغانستان

۱۲:۵۲:۱۸ مهر ۲۱, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

بیانیه مشترک بسیج اصناف خراسان رضوی و اتاق اصناف مشهد مقدس در پی حمله تروریستی به مسجد سیدآباد قندوز افغانستان منتشر شد.

در بخشی از این بیانیه می خوانیم: 

در پی حمله تروریستی روز جمعه ۱۶ مهر ماه گروهک تروریستی داعش به مسجد سید آباد قندوز واقع در شمال افغانستان که به شهادت و مجروح شدن ده ها تن از  از شیعیان نمازگزار مظلوم  انجامید بسیج اصناف خراسان رضوی و اتاق اصناف مشهد مقدس با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی و وحشیانه را بشدت محکوم و قتل عام نمازگزاران بی گناه را به ملت بزرگ آن کشور و جهان اسلام تسلیت عرض می‌نمایند.

بدون تردید آمریکای جنایتکار که امروز مجبور به خروج ذلت بار از افغانستان گردیده با حمایت از گروه های تروریستی و انجام چنین توطئه های شیطانی عملا می خواهد به مردم مظلوم آن کشور القاء نماید که برعکس آنچه آمریکا و ایادیش در منطقه تبلیغ می کنند، حضور غیرقانونی و اشغالگرانه این کشور در دیگر ممالک جهان موجب سلب امنیت و تقویت تروریسم در آنها خواهد شد.

قطعا ملت مسلمان و هوشمند افغانستان خود پاسخ این جنایتها را به این گروه مزدور و شیطان صفت خواهد داد همانطور که دیگر ملل مسلمان و مبارز فعال جبهه مقاومت در سوریه ؛ عراق و یمن این اقدام را انجام داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − یک =