اجرای سومین دوره از فروش فوق العاده نوروزی با عنوان «نمایشگاهی به وسعت ایران»

۱۵:۰۹:۱۴ بهمن ۲۶, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

اجرای سومین دوره از فروش فوق العاده نوروزی، «نمایشگاهی به وسعت ایران» توسط اتاق اصناف ایران

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای به آگاهی عموم واحدهای صنفی، اتحادیه‌ها و اتاق های اصناف می رساند:

نظر به فرارسیدن  ایام پایانی سال و به منظور مدیریت بازار شب عید و نیز با هدف تکریم مصرف کنندگان محصولات صنفی، ثبات بازار، رونق کسب و کارهای صنفی و حمایت از تولیدات ایرانی سومین دوره از فروش فوق العاده نوروززی، با عنوان «نمایشگاهی به وسعت ایران» برگزار می شود.

بدین منظور، اتاق اصناف ایران، شیوه نامه نظارت بر طرح ویژه فروش فوق العاده جشنواره ایام پایانی سال را تبیین و ابلاغ می دارد. بر اساس این شیوه نامه:

۱) فروش ویژه و فوق العاده توسط واحدهای صنفی با هماهنگی اتحادیه های صنفی مرتبط در چارچوب قانون نظام صنفی اجرا می شود.

۲) عرضه کالاها و خدمات(محصولات ایرانی)دارای اولویت با کیفیت و قیمت مناسب با حداقل سود، در واحدهای صنفی منتخب، در جهت حمایت از تولید و عرضه محصولات ایرانی و ایجاد حس مثبت در مردم و رونق کسب و کار صنوف تولیدی از اهداف جشنواره است.

۳) نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی منتخب در جشنواره از حیث داشتن برچسب قیمت کالاها، کیفیت و قیمت مناسب با حداقل سود، صدور فاکتور فروش کالا، عرضه کالاهای مجاز و تولیدات داخلی، بر عهده اتحادیه های صنفی بوده و همچنین ممهور کردن تمامی گزارشات تخلف به مهر”طرح تشدید بازرسی” توسط اتحادیه صنفی مربوط، جهت تسریع در رسیدگی به تخلف در شعب تعزیرات حکومتی الزامی است.

۴) با عنایت به رویکرد اتحادیه محور بودن جشنواره، تمامی خدمات اعم از ثبت نام، نظارت، ارزیابی، پاسخگویی و رسیدگی به شکایات به عهده اتحادیه های صنفی تحت نظارت اتاق‌های اصناف شهرستان است.

۵) نظارت کامل بر همه فرآیندها، اعم ازکنترل و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، دریافت نشانی و تلفن اتحادیه صنفی مربوطه و مرجع رسیدگی به شکایات مردمی به منظورحمایت از مصرف کنندگان تا پایان طرح به عهده واحدهای بازرسی و نظارت اتاق های اصناف و اتحادیه ها است.

۶) نصب پوستر جشنواره در واحد صنفی به گونه ای که در معرض دید مشتریان باشد، الزامی است.
۷) زمان اجرای طرح از تاریخ ۲۰ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ تا ۲۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ است.

۸) نظارت برعملکرد اتحادیه ها توسط اتاق های اصناف شهرستان ها بوده و در طول اجرای طرح تشدید بازرسی اتاق‌ها از سایر واحدهای صنفی خارج از طرح مزبور به عمل خواهد آمد.

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 1 = 5