پیام تبریک به مناسبت روز ملی اصناف

۱۰:۰۰:۵۶ تیر ۱, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

پیام تبریک به مناسبت روز ملی اصناف

تدبیر ستودنی و والامنشی جامعه بزرگ اصناف در جای جایِ تاریخ ایران زمین، نقش بسته که نمی‌توان و نباید به سادگی از آن عبود کرد. بی‌گمان فعالان صنفی نقشی بی‌مانند در صحنه‌های گوناگون و متعدد اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی داشته‌اند.

سخن از اصناف و فعالان صنفی، سخن درخصوص فتوت و جوانمردی و ایثار و گذشت است. مردان بزرگی که تعریف تازه‌ای از مرام مردانگی را به جای گذاشتند و ترجمانی بدیع از فتوت را به ودیعه نهادند.

از آغاز شکل‌گیری انقلاب اسلامی و پیروزی آن تاکنون، در تمام مراحل و مقاطعی که کشور به حمایت فوق‌العاده اصناف و بازاریان عزیز، نیاز داشته است، آنان از هیچ تلاش و همراهی فروگذار نکرده‌اند و فعالانه و‌ مشفقانه دولت و ملت را یاری داده‌اند.

نقش‌آفرینی مخلصانه این قشر بزرگ در حوادث و فرازهای مهم سال‌های اخیر نیز کماکان تدوام داشته؛ چنانچه امروز در شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه اقتصادی و نیز بحران کرونا، استوار ایستاده‌اند و به ثبات و آرامش کشور یاری رسانیده‌اند.

اکنون بمناسبت اول تیرماه، تبریک صمیمانه روز ملی اصناف به تمامی فعالان جامعه اصناف و بازاریان عزیز را ابراز می‌داریم و از خدای بزرگ موفقیت آنان را مسئلت داریم.

روابط عمومی اتاق اصناف ایران

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 + = 53