برگزاری نشست با نماینده مجلس و اعضای اتاق اصناف “شهرستان قروه استان کردستان”

۱۷:۳۰:۵۵ شهریور ۲۷, ۱۴۰۲ 0 دیدگاه

برگزاری نشست رئیس اتاق اصناف ایران با نماینده مجلس و اعضای اتاق اصناف “شهرستان قروه استان کردستان”

مجتبی صفایی، رئیس اتاق اصناف ایران عصر امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ با پرویز اوسطی نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، منصور رضایی رئیس اتاق اصناف شهرستان قروه دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، در این نشست میکائیل اوسطی نائب رئیس اتاق، امجد حسینی دبیر اتاق و احمد حیدری‌نیا رئیس اتحادیه الکترونیک شهرستان قروه به همراه رمضانی مشاور نماینده مجلس قروه حضور داشتند.
ساختمان فرسوده اتاق اصناف قروه، کمبود منابع مالی و ماشین بازرسی، از جمله مشکلات اتاق اصناف قروه است که در این نشست بدان اشاره شد.
پرویز اوسطی نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی بر اصلاح قانون نظام صنفی تاکید و حمایت همه جانبه خود از دفاع از حقوق اصناف در مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
مجتبی صفایی، رئیس اتاق اصناف ایران نیز با استماع مشکلات اصناف شهرستان قروه از استان کردستان، ضمن خیر مقدم و تشکر از پرویز اوسطی بابت پیگیری مشکلات صنفی این شهرستان گفت: طرح ها و پیشنهاداتی برای رفع مشکلات بازرسان صنفی ارائه شده است که امیدواریم هر چه سریعتر به نتیجه برسد. وی همچنین از پیگیری رفع مشکل در واریز وجوه اتاق ها و اتحادیه های صنفی در سامانه نوین اصناف خبر داد.
بر اساس این گزارش، این شهرستان حدود ۶ هزار واحد صنفی و ۱۷ اتحادیه دارد.

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 + = 46