تشدید برخورد ها با بستنی، آبمیوه فروش و کافی شاپ های بدون پروانه کسب در قم

۱۲:۱۷:۱۵ خرداد ۲۸, ۱۴۰۲ 0 دیدگاه

رئیس اتحادیه صنف بستنی، آبمیوه و کافی شاپ استان قم خبر داد؛ تشدید برخورد ها با بستنی، آبمیوه فروش و کافی شاپ های بدون پروانه کسب در قم

رئیس اتحادیه صنف بستنی، آبمیوه و کافی شاپ استان قم  گفت: بیش از ۲۰۰ واحد صنفی کافی شاپ و قهوه سرا بدون مجوز و پروانه در حال فعالیت در قم هستند که از این تعداد؛ پرونده ۷۰ واحد متخلف رسیدگی و آماده برخورد و پلمب قانونی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، روح الله قربانیان در گفت و گو با مهر بیان کرد:بر اساس آماری که تا پایان فروردین ۱۴۰۲ داریم؛ تعداد ۳۱ واحد کافی شاپ پروانه دار و ۹۰ واحد قهوه سرای پروانه دار و تعداد ۵۰ واحد خورده فروشی پروانه دار در استان قم به صورت قانونی فعالیت دارند.

وی افزود: با بررسی و بازرسی‌هایی که در اتحادیه صنف بستنی، آبمیوه و کافی شاپ استان قم انجام شده در حال حاضر بیش از ۲۰۰ واحد صنفی کافی شاپ و قهوه سرا بدون مجوز و پروانه در حال فعالیت هستند که از این تعداد؛ پرونده ۷۰ واحد متخلف رسیدگی و آماده برخورد و پلمب قانونی است.

رئیس اتحادیه صنف بستنی، آبمیوه و کافی شاپ استان قم تاکید کرد: با توجه به اینکه تمام مشکلات و ناهنجاری‌ها از واحدهای بدون پروانه است؛ از اعمال ماده ۲۷ و پلمب واحدهای بدون پروانه استقبال می‌کنیم و تلاش می‌شود تا اجرای قانون برای این دسته از واحدهای صنفی متخلف عملیاتی شود.

وی بیان کزد: هدف اتحادیه حمایت همه جانبه از اعضای خود است و بر اساس قانون با واحدهای صنفی که به رعایت قوانین و مقررات اهتمام لازم را ندارند برخورد خواهد شد.

قربانیان گفت: با وقوع تخلف‌هایی همانند استعمال دخانیات و برگزاری جشن‌های تولد نامتعارف و سایر ناهنجاری‌ها در کافی شاپ ها برخورد خواهد شد./پ/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هجده =

+ 78 = 87