نمایشگاه بهاره جای خود را به فروش فوق العاده داد

۱۱:۴۵:۵۱ اسفند ۱۶, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف کردستان: نمایشگاه بهاره جای خود را به فروش فوق العاده داد/ اجناس مورد نیاز به اندازه کافی در بازار موجود است

رئیس اتاق اصناف کردستان با بیان اینکه امسال در هیچ نقطه‌ای از استان نمایشگاه بهاره برگزار نمی‌شود گفت: به جای برگزاری این نمایشگاه، اصناف فروش فوق العاده و اینترنتی خواهند داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران ؛ فرهاد عزت پور در گفت‌و‌گو با کُردتودی، اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال وشیوع  ویروس کرونا در کشور برای دومین سال متوالی نمایشگاه بهاری در استان برگزار نخواهد شد.

رئیس اتاق اصناف کردستان با بیان اینکه مردم نگران خریدهای خود نباشند گفت: در استان کردستان به مقدار لازم و حتی در برخی از اجناس زیاده بر مازاد جنس وجود دارد و مردم می توانند اجناس مورد نیاز خود را به راحتی تامین کنند.

وی در ادامه با توصیه به مردم عنوان داشت: هرچه میزان تجمع و جمعیت در یک مکان بیشتر باشد خطر ابتلا به کرونا  نیز بیشتر خواهد شد به همین خاطر از مردم می خواهیم جهت تضمین سلامتی خود و همشهریان با رعایت کردن کامل پروتکل های بهداشتی این روزها در فروشگاه ها و مغازها حضور به عمل آورند.

عزت پور در ادامه اظهار داشت:با توجه به نیاز مردم جهت تهیه کالا های اساسی و مورد نیاز وبا دستور سازمان صمت با در نظر گرفتن قیمت مناسب و تصویب شده از طرف این سازمان بازاریان و کسبه با راه‌ اندازی  فروش فوق العاده اجناس را با قیمت مناسب به مردم عرضه می‌کنند.

وی تاکید کرد: در این ایام که مردم خرید بیشتری دارند نباید شاهد گرانفروشی و احتکار از طرف فروشندگان  باشیم به همین خاطر بازرسان اتحادیه در طول شبانه روز با هرگونه تخلف در این زمینه  برخورد خواهند کرد. و مردم در صورت مشاهد هر گونه گران فروشی می توانند با شماره ۱۲۴ جهت پیگیری بازرسان تماس حاصل فرمایند./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

35 + = 45