فروش فوق‌العاده کالاهای پر مصرف با شعار نمایشگاهی به وسعت ایران در مشهد

۱۲:۱۲:۴۵ اسفند ۱۳, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

خزانه دار اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مشهد خبر داد؛ فروش فوق‌العاده کالاهای پر مصرف با شعار نمایشگاهی به وسعت ایران در مشهد

خزانه دار اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مشهد بابیان اینکه به دلیل شرایط موجود و بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، به‌هیچ‌عنوان فروش تجمعی کالا به‌صورت حراج یا نمایشگاه در سراسر کشور ازجمله مشهد مقدس برپا نمی‌شود در این رابطه گفت: محدودیت‌ها در برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا به علت شیوع کرونا موجب شد تا در قالب طرحی با عنوان «نمایشگاهی به وسعت ایران» کالاهای ضروری و اساسی را با تخفیف ویژه در اختیار شهروندان قرار دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران محمود بنانژاد در گفت و گو با بازار، در خصوص تمهیدات لازم برای کمک به اصناف و برون‌رفت از مشکلات افزود: بسیاری از واحدهای صنفی شرکت‌کننده در این طرح، در مجتمع‌های تجاری فعالیت دارند که برای شناسایی و اطلاع‌رسانی این طرح پوسترهایی طراحی‌شده است و فروشگاه‌ها باید مجوز و نشان اجرای این طرح را از اتاق اصناف دریافت می‌کنند.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در برگزاری این طرح افزود: این طرح به اتحادیه‌ها و واحدهای صنفی ابلاغ‌شده است و لذا برخی واحدها برای دریافت مجوز فروش فوق‌العاده اقدام کرده‌اند و برخی دیگر از واحدها در حال دریافت مجوز برای عضویت در این طرح و فروش ویژه اجناس خود هستند.

رئیس اتاق اصناف مشهد عنوان کرد: در نمایشگاهی به وسعت ایران کالاهای پرمصرف مردم در ایام نوروز مانند شیرینی و شکلات، آجیل، کیف و کفش، پوشاک و برخی مواد غذایی و لوازم‌خانگی با تخفیف عرضه می‌شود و ازنظر تعداد صنوف و تنوع کالا هیچ محدودیتی وجود ندارد.

بنانژاد گفت: تخفیف برای عرضه کالاها در فروش فوق‌العاده نوروزی بر اساس قیمت واقعی آن‌ها خواهد بود و قیمت کالا به‌اضافه درصد قانونی سود آن، فاکتور خرید را شامل می‌شود.

وی گفت: صنوف منتخب تا ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده فروش فوق‌العاده خود با شعار نمایشگاهی به وسعت ایران را با نصب پوستر و ارائه صفحه در اپلیکیشن اتاق اصناف آغاز خواهند کرد./پ/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 18 = 23