مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی فعالیت صنوف در اسفندماه ابلاغ نشده است

۱۱:۵۲:۳۷ اسفند ۵, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل: مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی فعالیت صنوف در اسفند ابلاغ نشده است

رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل گفت: تاکنون هیچ مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی یا محدودیت فعالیت صنوف ابلاغ نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از تسنیم، مهدی اشجع در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون هیچ مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی یا محدودیت فعالیت صنوف در نیمه دوم اسفندماه ۹۹ ابلاغ نشده است.

وی با بیان اینکه شهروندان به شایعات منتشر شده توجه نداشته باشند، افزود: تنها مرجع رسمی تعیین محدودیت‌ها ستاد ملی کرونا است که اخبار آن از طریق اتاق اصناف اعلام خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر همکاری اصناف با شرایط مالی و اقتصادی کنونی بسیار قابل قبول است و همچنین لازم است کلیه اصناف تابع ابلاغیه‌های بهداشتی صادره از ستاد مبارزه با کرونا باشند، در غیر این صورت با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.

اشجع با بیان اینکه نظارت و بازرسی از اصناف اردبیل تشدید می‌شود، گفت: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی روند بازرسی‌ها و نظارت‌ها ادامه‌دار خواهد بود و با متخلفان در این رابطه برخورد جدی می‌شود.

وی همچنین با اشاره به تعامل و همکاری امور مالیات با اصناف افزود: خوشبختانه مدیرکل سازمان امور مالیاتی استان اردبیل نگاه خوشبینانه به اصناف دارد و امیدوار هستیم در سال اخیر که اصناف دشواری‌‌های زیادی را تحمل کرده است در سایه تعامل حاصله، مسئولین دولتی نگاه ویژه‌ای به اصناف آسیب‌دیده داشته باشند./ح/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + پنج =