اصناف خراسان شمالی رتبه دوم تمکین از پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا را کسب کردند

۱۳:۲۵:۲۸ اسفند ۵, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی: اصناف خراسان شمالی رتبه دوم تمکین از پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا را کسب کردند

رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی گفت: اصناف و بازاریان خراسان شمالی در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی و اعمال محدودیت‌ها رتبه دوم کشور را کسب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران مهدی امیدوار در گفت‌وگو با تسنیم در بجنورد اظهار داشت: اصناف و بازاریان خراسان شمالی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌ها رتبه دوم کشور را کسب کردند.

وی با اشاره به جلسه برگزار شده چند روز اخیر ستاد کل کشور افزود: در این جلسه نیروی انتظامی با ارائه آمار یک ساله در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اصناف و بازاریان، خراسان شمالی پس از استان یزد، با ۹۳ درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌ها در رتبه دوم کشوری جای گرفت که این افتخاری برای خراسان شمالی است.

رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی با تاکید بر اینکه در این ابلاغیه به صراحت قید شده است که استانداران از مجموعه اصناف و دستگاه‌های ذی‌ربط تقدیر و تشکر به عمل آورند خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور و شاخص‌های پایین کسب و کار خراسان شمالی در بین سایر استان ها، شایسته است استاندار خراسان شمالی با ارائه لوح تقدیری به اتحادیه‌ها انرژی مثبت به بازار تزریق کند.

امیدوار در پایان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره خراسان شمالی در امسال به صورت مجازی اضافه کرد: با توجه به شرایط کرونایی، نمایشگاه بهاره امسال در خراسان شمالی به صورت مجازی از ۱۵ اسفندماه تا ۲۵ اسفندماه برگزار خواهد شد./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 4 = 8