نخستین جلسه کارگروه مشورتی بنکداران مواد غذایی اتاق اصناف ایران برگزار شد

۹:۱۰:۵۰ اسفند ۵, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

نخستین جلسه کارگروه مشورتی بنکداران مواد غذایی اتاق اصناف ایران برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه مشورتی بنکداران مواد غذایی اتاق اصناف ایران به میزبانی اتاق اصناف ایران و با حضور مجتبی صفایی نائب رئیس اتاق اصناف ایران و نماینده هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در این کارگروه و محمدباقر مجتبایی، دبیر کل اتاق اصناف ایران برگزار شد.
نائب رئیس اتاق اصناف ایران در خصوص این کارگروه به خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران گفت: با توجه به نقش صنف بنکداران مواد غذایی در زنجیره ارزش تامین و توزیع به ویژه اقلام اساسی و تنظیم بازار کشور، کارگروه مشورتی بنکداران مواد غذایی اتاق اصناف ایران با حضور شش نفر از بنکداران شهرستان‌های مختلف ایجاد و با همفکری اعضاء، محمد آقاطاهر، رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران به عنوان دبیر این کارگروه انتخاب شد تا مشکلات این صنف برررسی و پیگیری شود.
مجتبی صفایی افزود: بدین منظور جلسات کارگروه مشورتی بنکداران مواد غذایی اتاق اصناف ایران به طور ماهانه برگزار و مشاوران در تخصص‌های مختلف از جمله نماینده حقوقی و مالیاتی اتاق اصناف ایران نیز حسب موضوع در این سلسه نشست‌ها حضور خواهند یافت و نتایج بررسی این کارگروه مشورتی جهت تصمیم گیری و پیگیری به رئیس اتاق اصناف ایران پیشنهاد خواهد شد. /پ/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =