واحدهای صنفی با کاهش سود، فروش خود را افزایش دهند

۱۱:۰۵:۲۳ بهمن ۴, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

دبیر هیات‌رئیسه اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف شمیرانات: تخفیف ها در «نمایشگاهی به وسعت ایران» بنابر شرایط معمول عرف بازار/ دریافت مجوز فروش فوق‌العاده هزینه اضافه‌ای برای اصناف ندارد/ واحدهای صنفی با کاهش سود، فروش خود را افزایش دهند

دبیر هیات‌رئیسه اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف شمیرانات گفت: اجرای طرح نمایشگاهی به وسعت ایران می‌تواند جذابیتی را برای مصرف‌کنندگان ایجاد کند و استقبال آنها را از فروشگاه‌ها برای خرید شب عید افزایش دهد.

حسین طاهر محمدی گفت: درحال‌حاضر با توجه به ادامه همه‌گیری ویروس کرونا شرایط برای تولیدکنندگان و کسبه به‌ویژه کسب‌وکارهای سنتی کشور بسیار دشوار شده است. هزینه‌های تولید نیز در این مدت بسیار بالا رفته است و تولیدکنندگان با مشکلات فراوان مواجه هستند؛ بنابراین اجرای طرح نمایشگاهی به وسعت ایران می‌تواند جذابیتی را برای مصرف‌کنندگان ایجاد کند و استقبال آنها را از فروشگاه‌ها برای خرید شب عید افزایش دهد.

دبیر هیات‌رئیسه اتاق اصناف ایران همچنین تاکید کرد: واحد صنفی نیز می تواند با استفاده از این طرح و با کاهش سود، فروش خود را بیشتر کند و می‌تواند بخشی از آسیب‌های ناشی از کرونا را جبران کند.

وی درباره میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای این جشنواره نیز بیان کرد: تخفیف در این طرح در شرایط معمول بنا به عرف بازار است و از ۱۵ درصد آغاز می‌شود.

دبیر هیات‌رئیسه اتاق اصناف ایران افزود: در شرایط کنونی میزان تخفیف کالاها با توجه به بورس کالاها در بازار و نیز دسترسی به فضای مجازی مشخص است و میزان تخفیف‌ها به‌راحتی توسط خریداران قابل احصا خواهد بود.

طاهرمحمدی گفت: صدور مجوز فروش فوق‌العاده جزو وظایف اتحادیه است و هزینه‌ اضافه‌ای برای اصناف به دنبال ندارد و کسبه می‌توانند از این فرصت برای جلب نظر خریداران و افزایش فروش در غیاب شکل‌های آسیب‌زننده‌ای مثل نمایشگاه‌های بهاره اقدام کنند.

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 8 = 11