لزوم عرضه کالا با حداقل سود در «نمایشگاهی به وسعت ایران»

۱۰:۲۶:۰۶ بهمن ۴, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف ایران مطرح کرد؛ لزوم عرضه کالا با حداقل سود در «نمایشگاهی به وسعت ایران»/ کنترل بازار کالاهای اساسی، هنر تشکل‌های صنفی است

رئیس اتاق اصناف ایران درباره ضرورت اجرای طرح «نمایشگاهی به وسعت ایران» عنوان کرد: یکی از مشکلات اصناف در سال‌های اخیر برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در بهترین بازه زمانی کار اصناف بود‌ که همواره مورد نقد جامعه صنفی قرار می‌گرفت.
سعید ممبینی، ‌اظهار کرد: با توجه به کاهش کیفیت برگزاری این نمایشگاه‌ها و نارضایتی مکرر اصناف و مردم از آنها، در سال گذشته با نشست‌های برگزارشده با برگزاری فروش‌های فوق‌العاده به جای نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا موافقت شد.
وی در این زمینه تصریح کرد: خوشبختانه سال گذشته برگزاری نمایشگاه به وسعت ایران بازدهی مطلوب، رضایت و آرامش در بازار را به دنبال داشت؛ بنابراین امسال نیز برگزاری جشنواره فروش فوق‌العاده با وسعت و گستردگی بیشتر نسبت به سال گذشته در دستور کار اتحادیه‌های صنفی منتخب سراسر کشور قرار گرفته است.
رئیس اتاق اصناف ایران افزود: در شرایط رکود بازار باید تلاش کنیم این طرح از جذابیت و تنوع بالایی برخوردار باشد و قیمت‌ها نیز با حداقل سود عرضه شود تا تفاوت عرضه کالا در واحدهای صنفی منتخب موجب استقبال و ایجاد انگیزه خرید برای مردم باشد.
ممبینی گفت: طی دو سال اخیر اقتصاد تمامی کشورها تحت تاثیر کرونا آسیب زیادی دیدند و در کشورمان اصناف بیش از سایر بخش‌ها متحمل خسارت شدند و این هنر تشکل‌های صنفی است که با وجود همه مشکلات اقتصادی، آرامش و کنترل بازار را در تامین و عرضه کالاهای اساسی حفظ کرده‌اند/پ/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =