بررسی فاکتورهای واحدهای صنفی داوطلب حضور در «نمایشگاهی به وسعت ایران»

۱۴:۰۶:۴۳ بهمن ۱۷, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان زنجان مطرح کرد؛ برگزاری جشن انقلاب در مسجد سید فتح الله زنجان/ بررسی فاکتورهای واحدهای صنفی داوطلب حضور در «نمایشگاهی به وسعت ایران»

رئیس اتاق اصناف مرکز استان زنجان از برگزاری جشن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط بازاریان زنجان خبر داد و گفت: امسال در شهر ما به مناسبت دهه فجر جشن های ویژه ای در نظر گرفته شده است و اصناف برنامه های ویژه ای دارند.

سید محمود موسوی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران بیان کرد: برگزاری مراسم جشن در مسجد سید فتح الله زنجان، تقدیر از کسبه خوش انصاف و کسبه هایی که در انقلاب نقش مهمی داشتند و شاید امروز دیگر فعالیت صنفی نداشته باشند، ایجاد ایستگاه صلواتی در مقابل مصلی که مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به آن ختم می شود و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه هایی است که بازاریان زنجان برای دهه فجر در نظر دارند.

وی در خصوص نمایشگاهی به وسعت ایران (جشنواره فروش ویژه نوروزی) نیز گفت: برخی از واحدهای صنفی برای شرکت در نمایشگاهی به وسعت ایران اقدام کرده اند و به طور داوطلبانه فاکتورهایشان را برای بررسی به اتحادیه آورده اند. قرار است از ۱۰ تا ۲۰ درصد بنا بر تنوع کالا، تخفیفاتی برای مصرف کنندگان نهایی در نظر گرفته شود. به این مناسبت پوستر های متحدالشکلی برای مغازه های شرکت کننده در این طرح در نظر گرفته ایم تا نصب کنند و به این ترتیب مشتریان می توانند از شرکت این مغازه ها در این طرح مطلع شوند./پ/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هفت =

1 + 1 =