تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت عوارض اصناف در پاوه

۱۲:۰۲:۳۸ دی ۱۳, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی مصوب شد: تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت عوارض اصناف در پاوه

به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت عوارض اصناف در پاوه مصوب شد.

رئیس اتاق اصناف  پاوه اظهار کرد: هفته گذشته جلسه ای با حضور اعضای بزرگوار شورای شهر ،  شهردار و نماینده اداره صمت با دعوت قبلی شورای  شهر برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پاوه، بهروز شفیعی با اشاره به بررسی موضوعات مهمی در این جلسه افزود: یکی از موضوعاتی که در این جلسه بررسی شد این بود که حدود ۴۲۰ پرونده ؛ برای اصناف در بحث پرداخت عوارض سالیانه اصناف تشکیل شده است که در هنگام اخذ مجوز کسب و در کلاس های آموزشی در مورد عوارض شهرداری به صورت مبسوط برای صاحبان اصناف ارائه شده است به طوری که عوارض در نظر گرفته شده ، در سال ۹۹ مبلغ ۲۵۰۰۰هزار تومان است و در سال های قبلی مبالغ کم تر است.

وی گفت: پرونده ها از سوی شهرداری آماده ارسال به اداره ثبت اسناد جهت بستن حساب های بانکی اصناف هستند که با توجه به شرایط اسفناک بازار و به مناسب سالگرد شهادت سردار سلیمانی تخفیف مبالغی برای صاحبان اصناف تصویب شد.

شفیعی گفت: مصوب شد که ارسال پرونده جهت اجرا به مراجع مربوطه به بعد از ۲۲ بهمن موکول شده و به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید، قاسم سلیمانی و ایام آتی  دهه فجر از روز شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۳تا تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال جاری، اصنافی که عوارض خود را پرداخت کنند از تخفیف ۳۰ درصدی پرداخت عوارض برخودار شوند./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =

3 × = 9