اطلاعیه مجدد// راه اندازی نرم افزار جامع کاربردی “ مالیات من ”

۱۰:۴۹:۳۹ اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۲ 0 دیدگاه

اطلاعیه مجدد// راه اندازی نرم افزار جامع کاربردی “ مالیات من ”

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای مجدد به آگاهی عموم می رساند:
بنابر اطلاعات واصله از سازمان امور مالیاتی و همگام با برنامه‌‎های تحولی سازمان امور مالیاتی و تحقق سیاست‌های دولت در راستای تسریع در ارائه خدمات مالیاتی نرم افزار جامع تلفن همراه “مالیات من” در محیطی تعاملی طراحی شده است که تمامی امور الکترونیکی در پنجره واحد از طریق این نرم افزار قابل دسترسی خواهد بود.

مودیان مالیاتی در نرم افزار ” مالیات من ” با استفاده از گوشی تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید و یا رایانه به سهولت می‌توانند آگاهی خود نسبت به آخرین تغییرات بخشنامه‌ای و دستورالعمل‌ها را ارتقا بخشیده و مضاف بر آن قادر خواهند بود به تمامی حساب های کاربری خود و امکاناتی همچون ثبت نام در سامانه عملکرد، پرداخت و مشاهده اظهارنامه های مالیاتی سال های گذشته دسترسی داشته باشند.

نصب و راه اندازی نرم افزار ” مالیات من ” از طریق https://www.tax.gov.ir/action/do/show/421 یا درگاه بازار برای دستگاه های مجهز به اندروید توصیه شده است. همچنین جهت دست یابی به اطلاعات و محتویان آموزشی مالیاتی لینک عضویت کانال جامع آموزش مالیاتی به نشانی
http://wemessenger.ir/join/chanel/235b83b8-ccf9-4a6c-a81c-552099b7ac03/dfa9696c-3b20-4328-a815-d42fe4aca003 برای دریافت محتواهای مفید مالیاتی در قالب فایل های نوشتاری، موشن گرافیک، پادکست و ویدئو کلیپ امکان پذیر است.

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 7 = 49