اصناف بیش از این ظرفیت اعمال محدودیت های کرونایی را ندارند

۱۲:۴۴:۵۵ تیر ۹, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز هرمزگان: اصناف بیش از این ظرفیت اعمال محدودیت های کرونایی را ندارند

رئیس اتاق اصناف مرکز هرمزگان با بیان اینکه اصناف بیش از این ظرفیت اعمال محدودیت های کرونایی و تعطیلی را ندارد گفت: طرح نظارت بازار بر بازار با حمایت بازاریان و دستگاه های متولی در بندرعباس اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از ایسنا، علی باصره در جلسه هماهنگی اجرای طرح نظارت بازار بر بازار  ضمن اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط فعالان صنفی و شهروندان، اظهار کرد: بازار همواره آگاه است و ما نیز تلاش داریم تا با کمک بازاریان و دستگاه های متولی امر بهداشت و نظارت به ارتقای سلامت شهروندان کمک کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه، از هفته آینده با هماهنگی دستگاه های نظارتی ومتولی بازار، رزمایش نظارت و بازدید از وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار بندرعباس آغاز می گردد، افزود: تیم های بازرسی با لباس های متحدالشکل در بازار حضور خواهند یافت و با تذکر لسانی فعالان صنفی را نسبت به رعایت بیشتر و همراهی با ستاد مدیریت کرونا دعوت می کنند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود، روابط اتاق اصناف با سایر سازمان ها ودستگاه های متولی بازار را تحسین برانگیز خواند و تصریح کرد: تلاش داریم تا در سایه تعاملات بیشتر در راستای حمایت از بازار برنامه ریزی کنیم./ح/

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 7 =