مردم بالاترین، بهترین و گسترده‌ترین شبکه نظارت هستند

۱۴:۴۱:۴۹ اسفند ۸, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

استاندار خراسان رضوی: مردم بالاترین، بهترین و گسترده‌ترین شبکه نظارت هستند

 استاندار خراسان رضوی در نشست با اتاق اصناف مشهد با اشاره به اینکه مردم بالاترین، بهترین و گسترده‌ترین شبکه نظارت هستند، گفت: ساز و کار نظارت مردمی را به روز کنید تا گسترده‌ترین نظارت را در اختیار داشته و مردم را در مدیریت خود سهیم کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از ایسنا یعقوبعلی نظری در نشست با رئیس و اعضاء هیأت رئیسه اتاق اصناف خراسان رضوی اظهار کرد: مردم بالاترین، بهترین و گسترده‌ترین شبکه نظارت هستند که منافع نظارت به خودشان، تشکل‌های صنفی و کل کشور بر می‌گردد.

وی با اشاره بر لزوم تسهیل و به روز کردن ساز و کار انعکاس این نظارت افزود: خود را در دسترس مردم قرار دهید تا برای انتقال نظرات و نظارتشان، دچار مشکل نباشند.

استاندار با تاکید بر حمایت دستگاه اجرایی استان از تشکل‌های مردمی گفت: نظارت مردمی، نظارت توسط اتحادیه‌ها و در نهایت نظارت مرکزی اتاق اصناف سه لایه نظارتی است و باید در تکمیل آن، صنف‌ها را حمایت و تولیدات و خدمات آنها را ارتقاء دهید.

در ادامه هادی مخملی، رئیس اتاق اصناف مشهد با ارائه‌ گزارش جامعی از فعالیت‌های اتاق، بیان کرد: دیدگاه ما پرهیز از بخشی‌نگری و تامین مصالح مردم و اصناف و منافع ملی و استانی است./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 39 = 47