فعالیت ۴۰۰۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب شهری و روستایی در اسدآباد

۱۰:۵۴:۰۰ تیر ۶, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف اسدآباد: فعالیت ۴۰۰۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب شهری و روستایی در اسدآباد

 رئیس اتاق اصناف اسدآباد از فعالیت ۴۰۰۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب شهری و روستایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران موسی رضا غفاریان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اتاق اصناف اسدآباد دارای ۱۶ اتحادیه بوده که ۴۰۰۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب عضو این اتحادیه هستند و از ابتدای سال تاکنون ۲۳۴۵ مورد بازرسی از صنوف مختلف این شهرستان توسط اتاق اصناف انجام شده است.

وی با اشاره به پلمب ۲۱ واحد صنفی متخلف در شهرستان اسدآباد از ابتدای سال تاکنون افزود: از ابتدای سال  تاکنون ۲۹ مورد پروانه کسب اخذ،۸۹ مورد پروانه کسب تمدید،۴۸ مورد تجدید و هشت مورد پروانه کسب توسط اتاق اصناف شهرستان ابطال شده است.

غفاریان همچنین با اشاره به تعداد ۱۳۴ مورد اخطار،۳۴ مورد فرم،۳۲ موردشکایت مردمی و ۸۹ مورد گشت توسط اتاق اصناف شهرستان طی مدت فوق تصریح کرد: در طی ماه گذشته تعداد ۱۵ مورد شکایات حضوری مردمی و ۴۷ مورد اخطار های ماده ۲۷ و ۲۸ ق. ن. ص به ثبت رسیده است.

وی همچنین با اشاره به پلمپ هشت واحد صنفی بدون پروانه و لازم به تمدید و تجدید  شهرستان در ماه گذشته یادآور شد: ماه گذشته در سطح شهرستان۹۵۲مورد بازرسی از صنوف مختلف انجام گرفته که از این تعداد بازرسی ۱۲ مورد تخلفات صنفی به تعزیرات حکومتی گزارش شد.

غفاریان بیان کرد: یکی از بزرگترین نارضایتی‌ها و نگرانی‌های اصلی کسبه و بازاریان شهرستان اسدآباد وجود هفته بازارها، دستفروشان و وانت بارها بوده که بیشترین لطمه را بر واحدهای صنفی شهرستان وارد کرده‌اند./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 × 1 =