هیچ کمبود اقلام شب یلدا در بازارهای البرز نداریم

۱۱:۳۸:۵۲ آذر ۲۸, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه
رئیس اتاق اصناف البرز : هیچ کمبود اقلام شب یلدا در بازارهای البرز نداریم

رییس اتاق اصناف مرکز البرز با اشاره به تامین نیازهای مردم در شب یلدا و رصدهای بی وقفه بازار گفت: هیچ کمبود کالایی در بازارهای این استان وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران بهروز حصاری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ارزاق عمومی مردم به ویژه اقلام مصرفی شب یلدا در بازار به وفور وجود دارد.

وی اضافه کرد: فعالیت واحدهای صنفی به ویژه در زمینه عرضه اقلام پرمصرف مانند آجیل و خشکبار، شیرینی، میوه و سایر اقلام زیر رصد نظارتی قرار دارد.

حصاری گفت: اکنون ۲۰ گشت بازرسی متشکل از بازرسان اتاق اصناف، اتحادیه های قنادان و میوه فروشان، صمت، جهادکشاورزی و تعزیرات حکومتی در ۲ نوبت صبح و عصر بازار را رصد کرده و با هرگونه تخلف برخورد می کنند.

وی یادآورشد : طی هفته جاری ۲۲۰ واحد صنفی بازرسی و تعدادی واحد صنفی در البرز تذکر دریافت کرد ند و پرونده ۱۴ واحد متخلف به تعزیرات حکومتی ارجاع شد ضمن آنکه ارایه خدمات ، قیمت گذاری و کیفیت کالاها به صورت تخصصی نظارت و رصد می شود.

وی اظهار کرد: مردم البرز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه گرانفروشی، کم فروشی، درج نکردن قیمت و عدم صدور فاکتور مراتب را به واحد نظارت و بازرسی اتاق اصناف البرز با شماره تلفن ۳۶۱۱۷ اطلاع رسانی کنند./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 25 = 30