اتاق اصناف قزوین واحدهای متخلف را به تعزیرات معرفی می‌کند

۱۰:۵۸:۴۲ آذر ۲۳, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف قزوین: اتاق اصناف قزوین واحدهای متخلف را به تعزیرات معرفی می‌کند

رئیس اتاق اصناف قزوین گفت: در آستانه شب یلدا بازرسان اتاق اصناف قزوین همراه بازرسان سایر نهادها بر بازار نظارت دارند و هرگونه تخلف توسط اصناف به تعزیرات ارجاع داده می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران محمد فرجزاده‌ها در گفت‌وگو با  ایلنا ، با اشاره به نظارت‌ها بر اصناف در آستانه شب یلدا گفت: نظارت‌های بازرسان اتاق اصناف در تمام ایام سال و به صورت مستمر انجام می‌شود و اگر تخلفی صورت گیرد به تعزیرات معرفی می‌شوند.

رئیس اتاق اصناف قزوین ادامه داد: در این بازدیدها سازمان صمت، تعزیرات و جهاد کشاورزی نیز همکاری دارند و گرانفروشی از مواردی است که مورد توجه جدی بازرسان ما قرار دارد.

وی درباره اجرای طرح هوشمند کرونا در اصناف استان گفت: باتوجه به آمارهای دانشگاه علوم پزشکی حدود ۹۰ درصد شهرستان قزوین واکسن کرونا دریافت کرده‌اند، اصناف قزوین نیز برای اجرای این طرح آمادگی دارند و اطلاعات لازم در سامانه‌ای که توسط ستاد ملی کرونا اعلام شده بارگذاری شده است.

فرجزاده‌ها گفت: سامانه در مرحله آزمایشی مشکلاتی داشت که اکنون رفع شده، در مواردی مانند بررسی کد کارگاهی و کد بیمه خواستار اصلاح بودیم و درخواست داریم در بازرسی‌ها صرفا داشتن کارت واکسن و اطلاعات مربوط به کرونا بررسی شود و کدهای کارگاهی مد نظر نباشد.

این مسئول تاکید کرد: در پیشیگری از کرونا اصناف قزوین همراهی بالایی با ستاد کرونا داشته و در تصمیماتی که ستاد کرونا اتخاذ می‌کرد عملکرد خوبی داشت./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 4 = 16