یادواره ۵۱۰ شهید اصناف استان البرز به میزبانی اتاق اصناف شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد

۹:۱۳:۳۹ مهر ۲۳, ۱۴۰۲ 0 دیدگاه

گزارش // یادواره ۵۱۰ شهید اصناف استان البرز به میزبانی اتاق اصناف ساوجبلاغ برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ساوجبلاغ، یادواره ۵۱۰ شهید اصناف با حضور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور، مدیر کل اداره صمت استان البرز، روسای اتاق و بسیج اصناف شهرستان های استان البرز، فرماندار ساوجبلاغ، امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانده نیروی انتظامی و سپاه شهرستان ،روسای ادارات صمت شهرستان های استان البرز و جمعی از خانواده های شهدای اصناف و بازاریان یادواره ۵۱۰ شهید اصناف در هشتگرد برگزار شد.
حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در یادواره شهدای صنفی استان البرزگفت :شهدای اصناف و بازار نشان دادند که مقاومت مردمی در برابر تجاوز و ظلم، تنها راه نجات است و مردم فلسلطین این درس را در مکتب همین شهدا و شهید قدس حاج قاسم آموختند. 

سال گذشته در همین ایام دست‌های پلید صهیونیسم جهانی خواست بخش‌هایی از کشور را به آشوب بکشد و عوامل مزدور او به اموال و جان مردم حمله‌ور شدند که نمونه آن حمله وحشیانه به شهید عجمیان در همین استان البرز بود، ولی امسال که به صحنه دنیا نگاه می‌کنیم می‌بینیم که رژیم کودک کش اسرائیل به چاهی درافتاده که برای ایران اسلامی کنده بود.
️ جهاد اقتصادی در کنار جهاد تبیین از اولویت‌های حال حاضر کشور است که باید همه با هم در دولت و بخش خصوصی آن را رقم بزنیم./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 7 = 56