تشکیل بیش از ۶۰۰ فقره فرم تخلف برای اصناف مشهد

۱۰:۰۰:۱۹ مرداد ۲۲, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

 مدیر بازرسی و نظارت اصناف خراسان رضوی : تشکیل بیش از ۶۰۰ فقره فرم تخلف برای اصناف مشهد

 مدیر بازرسی و نظارت اصناف خراسان رضوی با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه ایام محرم در مشهد گفت: از ۱۲ مرداد سال جاری تا کنون ۵۴۰۰ بازرسی در این طرح در مشهد و به خصوص در اطراف حرم مطهر رضوی صورت گرفت که منجر به تشکیل ۶۱۰ فقره فرم تخلف به ارزش ۸۰ میلیارد ریال شده است. بر اساس بازرسی‌های صورت گرفته بیشترین تخلفات در مربوط به گرانفروشی و عدم درج قیمت بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران امیر دلداری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص بازرسی‌های ویژه ایام محرم در مشهد اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام محرم و صفر و حضور زائران و هیات‌های مذهبی در مشهد طرح نظارتی ویژه ایام محرم در این شهر به خصوص در اطراف حرم مطهر رضوی در حال انجام است.

وی افزود: در این طرح ۲۰ تیم نظارتی در اطراف حرم مطهر رضوی در حال فعالیت هستند.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف خراسان رضوی بیان کرد: تمرکز این طرح روی کالاهای اساسی است. در این طرح پایگاه‌های نظارتی در اطراف حرم برای رسیدگی به شکایت زائران و مجاوران فعال است.

دلداری تصریح کرد: در قالب این طرح که تا ۲۱ مرداد ادامه خواهد داشت، بر درج قیمت کالا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها و… نظارت صورت می‌گیرد. در حال حاضر اگر در واحدهای صنفی قیمت مصرف‌کننده با عرضه متفاوت باشد، تخلف محسوب می‌شود./ح /

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 2 =