آغاز طرح نظارتی ویژه بازار شب یلدا در اراک

۹:۲۴:۳۴ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه
رئیس اتاق اصناف اراک : آغاز طرح نظارتی ویژه بازار شب یلدا در اراک/ قیمت مرغ در مرکزی به زیر نرخ مصوب رسید/ هیچ‌گونه کمبودی در کالاهای اساسی تا پایان سال نداریم
زند از آغاز طرح نظارتی ویژه بازار شب یلدا در اراک از امروز خبر داد و گفت: کارشناسان و بازرسان اتاق اصناف در این ایام به‌طور آماده‌باش پذیرای انتقادات و شکایت‌های مردمی هستند و بیش از یکصد نفر در سطح استان به طور محسوس و نامحسوس در این ایام مشغول فعالیت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو بادیار آفتاب؛ در خصوص بازار شب یلدا و آخرین وضعیت نظارت بر بازار گفت: هرساله به مناسبت برخی از ایامی که فروش بالاتر برخی از کالاهای اساسی را داریم و انگیزه خرید مردم بالا است اتاق اصناف در این راستا طرح های ویژه ای در دستور کار دارد که یکی از این ایام شب یلدا است.

وی افزود: هرساله تقریبا یک هفته مانده به شب یلدا طرح های ویژه اتاق اصناف در دستور کار قرار می گیرد که امسال این طرح از روز پنج شنبه هفدهم آذر ماه تا دو روز بعد از شب یلدا ادامه پیدا می کند و طی دو هفته برنامه های ویژه ای در این راستا داریم.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی اظهار کرد: این طرح ویژه بر روی کالاهای پرمصرف این ایام اعم از میوه، آجیل، شیرینی و اقلام اساسی انجام می شود و البته از سایر اقلام و کالاهای دیگر نیز غافل نخواهیم بود و تمرکز بیشتر نظارت بر این کالاها است و شماره تلفن چهار رقمی ۳۸۲۰ در اختیار مردم برای انتقال شکایت ها و انتقادات وجود دارد.

وی بیان کرد: کارشناسان و بازرسان اتاق اصناف در این ایام به طور آماده باش پذیرای انتقادات و شکایت های مردمی هستند و بیش از یکصد نفر در سطح استان به طور محسوس و نامحسوس در این ایام مشغول فعالیت هستند.

زند ادامه داد: در این ایام کمتر مواردی از گران فروشی را شاهد هستیم و بیشتر گرانی کالاها مردم را رنج می دهد و امیدواریم این ایام مردم بتوانند لحظات خوبی را در کنار خانواده هایشان سپری کنند و ما هم وظایف خود را به درستی در راستای نظارت انجام خواهیم داد.

وی اضافه کرد: هیچ گونه کمبودی در خصوص کالاها و اقلام اساسی وغیر اساسی تا پایان سال در سطح استان و کشور وجود ندارد و خوشبختانه کالا با کیفیت های مختلف در سطح استان و کشور وجود دارد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: خبر خوبی که می توانیم در خصوص مرغ بگوییم خوشبختانه مرغ در سطح استان مرکزی هم اکنون زیر قیمت مصوب دولت در حال فروش است و امروز تا ۲۷ هزار تومان هم در فروشگاه ها فروش رفته و این در شرایطی انجام شده که قیمت اعلام شده ۳۱ هزار تومان بوده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین مرغ منجمد به اندازه کافی کیلویی ۲۰ هزار تومان در سطح استان وجود دارد و مرغ گرم هم حداکثر با قیمت ۲۹ هزار تومان به فروش می رسد و زیر قیمت مصوب دولت است./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

84 + = 90