سامانه جامع تجارت یکی از کاربردی ترین برنامه های مدون دولت الکترونیک است

۹:۰۶:۵۱ آذر ۲۰, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

معاون وزیرصمت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان: سامانه جامع تجارت یکی از کاربردی ترین برنامه های مدون دولت الکترونیک است

رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: پیشرفت سامانه جامع تجارت در حضور بنگاه اقتصادی تولیدی، شبکه های پخش و اصناف و امکان رصد و پایش فعالیت این بنگاه ها، گام بلند دولت الکترونیک در زمینه کاهش فساد و شفافیت اقتصادی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل ازخبرگزاری شبستان تابش در دوازدهمین جلسه سامانه جامع تجارت گفت: سامانه جامع تجارت یکی از کاربردی ترین پروژه های دولت الکترونیک است که به منظور انجام تجارت سالم و شفاف در اقتصاد ایران ، در کم‌ترین زمان ممکن به وجود آمده است و یکی از برنامه‌های مدون دولت برای اجرای برنامه دولت الکترونیک است.

رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: پیشرفت سامانه جامع تجارت در حضور بنگاه اقتصادی تولیدی، شبکه های پخش و اصناف و امکان رصد و پایش فعالیت این بنگاه ها، گام  بلند دولت الکترونیک در زمینه کاهش فساد و شفافیت اقتصادی است.

وی افزود : شتاب در ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت سرعت بیشتری گرفته است و با پشتیبانی و آموزش و رفع نواقص  و همکاری بین عوامل این شتاب قابل تقدیر است.

وی همچنین گفت :هرگونه سهل انگاری در ثبت اطلاعات و هرگونه کاهش همکاری در این زمینه با برخورد همکاران و معرفی به سازمان تعزیرات با دقت انجام می گیرد.

معاون وزیر صمت :از تمامی فعالان که با پیگیری و فعالیت مضاعف  پیشرفت قابل  ملاحظه ای در ثبت اطلاعات لازم با  این سامانه داشته اند ، تقدیر نمود.

همچنین تابش در دوازدهمین جلسه مستمر سامانه جامع تجارت در سازمان حمایت، گفت : سامانه جامع تجارت نمونه بارز شفاف سازی و تحول در امر اقتصادی و بازار است.

شایان ذکر است که مطابق وظایفی که در وزارت صنعت، معدن و تجارت ترسیم شده است، فعال سازی بعضی از رسته‌های فعالیتی مانند فعالان در تولید و توزیع مقاطع فولادی، لوازم خانگی، روغن موتور، محصولات پتروشیمی، پودر شوینده، پوشک و شیر خشک در سامانه تجارت از طریق سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام می شود./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یک =

+ 85 = 86