1

برگزاری اولین جلسه هماهنگی تیم اجرایی «پویش ملی حبیب» در قزوین

گزارش // برگزاری اولین جلسه هماهنگی تیم اجرایی «پویش ملی حبیب» در قزوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان قزوین، اولین جلسه هماهنگی تیم اجرایی «پویش ملی حبیب» در قزوین با حضور رئیس اتاق اصناف مرکز استان، رئیس سازمان بسیج اصناف استان، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی استان و جمعی از فعالان صنفی، اجتماعی و رسانه ای در سالن جلسات اتاق اصناف برگزار گردید.

در این جلسه آقای رضا عسگری رئیس اتاق اصناف مرکز استان قزوین اظهار کرد: «پویش ملی حبیب» یک اقدام ارزشمند و موثر در بسط مبانی فرهنگی و خیر اندیشانه است که با همراهی و مشارکت بسیج اصناف و اتاق اصناف و با هدف شناسایی، معرفی و تکریم کاسبان امین جامعه در سطوح ملی، استانی و شهرستانی اجرا می شود.
وی افزود: اصناف همواره در برهه های مختلف تاریخ با تکیه بر روحیه و مرام برآمده از آموزه های دینی و اخلاقی در مسیر خدمت رسانی به مردم گام برداشته اند و بر این اساس تقدیر از این قشر شریف موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
عسگری در ادامه تصریح کرد: اتاق اصناف مرکز استان قزوین همراه و همگام با سایر مجموعه های مشارکت کننده در این رویداد ملی، در راستای برگزاری باشکوه و پویایی حداکثری آن قدم برخواهد داشت.
در ادامه حاضرین در جلسه نیز با بیان مطالبی، به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پیرامون زمان و نحوه برگزاری «پویش ملی حبیب» در قزوین پرداختند.
گفتنی است در پایان این جلسه مقرر گردید در اسرع وقت دبیرخانه پویش در قزوین تشکیل و اعضای کمیته های اجرایی آن معرفی گردند./ح/