۴۰ تن برنج و شکر احتکاری توسط بازرسان اتاق اصناف شهرستان ری کشف شد

۱۴:۰۲:۴۶ خرداد ۱۷, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

 رئیس اتاق اصناف ری: ۴۰ تن برنج و شکر احتکاری توسط بازرسان اتاق اصناف شهرستان ری کشف شد

 رئیس اتاق اصناف ری اعلام کرد: بازرسان این اتاق در سرکشی از انبارها موفق شدند حدود ۴۰ تن برنج و شکر تنظیم بازاری احتکار شده را از انباری متروکه در باقرشهر این شهرستان کشف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصنا ف ایران به نقل از ایرنا،لطف الله ستاره  گفت: این کالاها به دستور معاون تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران توقیف و انبار به دستور معاون دادستان شهرستان ری پلمب و پرونده جهت پیگیری به مراجع مربوطه ارجاع شد.

وی اظهار داشت: نماینده واحد بازرسی فرمانداری ویژه شهرستان ری، نماینده اداره اماکن و نماینده تعزیرات حکومتی نیز جهت بررسی در محل انبار حضور یافتند.

این مسئول اضافه کرد: بازرسان اتاق اصناف شهرستان ری به همراه نماینده اداره بازرسی فرمانداری موفق شدند کارگاه بسته بندی برنج تقلبی را با هوشمندی پلیس امنیت و عمومی شهرستان ری شناسایی کنند.

ستاره اضافه کرد: سودجویان در این کارگاه با تغییر بسته بندی برنج تایلندی اقدام به عرضه آن محصول به عنوان برنج ایرانی با برند شناخته شده در  فروشگاه های زنجیره ای می‌ کردند.

رئیس اتاق اصناف اضافه کرد: در این بازرسی به دستور مقام قضایی ۲ نفر بازداشت، کارگاه پلمب و پرونده این واحد متخلف جهت رسیدگی به مراجع مربوطه ارجاع شد./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

77 + = 83