طرح نظارتی ویژه بازار شب یلدا در البرز آغاز شد

۱۳:۰۲:۲۰ آذر ۱۳, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز البرز: طرح نظارتی ویژه بازار شب یلدا در البرز آغاز شد

رئیس اتاق اصناف مرکز البرز اعلام کرد : در ماه پایانی پاییز و آستانه شب یلدا ، طرح ویژه نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی زیر ذره بین بازرسان معاونت بازرسی اتاق اصناف این استان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران،بهروز حصاری روز یکشنبه در گفت و گو با  ایرنا اظهار داشت: این طرح ویژه با اولویت نظارت بر واحدهای عرضه کننده آجیل و خشکبار، شیرینی، میوه و سایر اقلام پر مصرف اجرایی شده است.
وی خاطرنشان کرد : با توجه به فرا رسیدن آیین سنتی شب یلدا و افزایش درخواست برای برخی از اقلام مصرفی با هدف جلوگیری از سوءاستفاده افراد فرصت طلب طرح نظارتی انجام می شود.

رییس اتاق اصناف مرکز البرز گفت: این طرح در مدت زمان اعلام شده در تمام شهرستانهای استان البرز در ۲ نوبت صبح و عصر اجرا شده است.
حصاری گفت: بازرسان اتاق اصناف به صورت تمام وقت همراه با بازرسان اتحادیه های مربوطه برنحوه ارایه خدمات ، قیمت گذاری کالاها و کیفیت کالاها به صورت تخصصی نظارت می کنند.
وی یادآور شد: مردم درصورت مشاهده هرگونه تخلف مانند افزایش قیمت خودسرانه ، احتکار، کم فروشی، گران فروشی و عدم درج برچسب قیمت بر روی کالاها را از طریق بازرسی اتاق اصناف مرکز استان البرز از طریق ۳۶۱۱۷ به معاونت نظارت و بازرسی اتاق اصناف البرز گزارش کنند./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 8 = 24