آغاز طرح نوروزی نظارت بر واحدهای صنفی در قم

۱۲:۵۸:۲۷ بهمن ۳۰, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه
رئیس اتاق اصناف قم: آغاز طرح نوروزی نظارت بر واحدهای صنفی در قم

رئیس اتاق اصناف مرکز استان قم گفت: طرح نوروزی نظارت بر واحدهای صنفی استان اعم از تولیدی، توزیعی، خدمات فنی و عمومی از ۱۴بهمن ماه جاری تا ۲۰فروردین سال آینده توسط مدیریت بازرسی و نظارت اتاق اصناف قم اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از خبرگزاری فارس ،حمید خرمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان قم با اشاره به نزدیک بودن ایام نوروز تاکید کرد: از شهروندان و زائران خواست می‌شود هرگونه کالا و خدمات را از واحدهای صنفی دارای پروانه کسب معتبر تهیه کنند و در صورت خرید و دریافت کالا، فاکتور معتبر همراه با مهر از فروشنده دریافت و رسید پرداخت وجه را نزد خود نگهداری نمایند تا در صورت هرگونه شکایت، رسیدگی به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد.

وی افزود: شهروندان می‌توانند هرگونه گران‌فروشی، کم فروشی، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، نداشتن پروانه کسب و موارد دیگر را از طریق شماره تماس ۳۷۷۵۱۲۱۲-۰۲۵ یا مراجعه حضوری به مدیریت بازرسی و نظارت اصناف قم واقع در خیابان ۱۵ خرداد، مجتمع اداری اصناف اطلاع دهند.

خرمی در خصوص اهمیت کار واحدهای بازرسی گفت: به منظور اجرای برنامه‌های ساماندهی اصناف، همچنین ضرورت نظارت جدی بر عملکرد متصدیان واحدهای صنفی با هدف پاسخگویی به مطالبات و رسیدگی مردمی در این ارتباط، واحدهای بازرسی و نظارت اصناف قم تشکیل شده است./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =