رئیس اتاق اصناف مرکز استان کرمانشاه: گرد و غبار بلای جان کسب و کارها در استان کرمانشاه شده است

۱۰:۳۳:۰۵ تیر ۴, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

گرد و غبار بلای جان کسب و کارها در استان کرمانشاه شده است

گرد و غبار و تعطیلی ناخواسته بازار و مشکلات مالیاتی و اشتباه برخی ممیزان مالیاتی از مهمترین مشکلات اصناف در استان کرمانشاه است که خواستار رسیدگی به آن هستند.

به گزارش اتاق اصناف ایران، رضا سلیم‌ساسانی رئیس اتاق اصناف کرمانشاه با اشاره به مشکلات شیوع کرونا برای بازاریان و اصناف اظهار داشت: ریزگردها مشکلات فراوانی را برای بازاریان ایجاد کرده و در واقع بازار را فلج کرده است.

وی با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور به استان کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به اینکه گرد و غبار تنها چند استان کشور را بیش از سایر استان‌ها درگیر کرده درخواست می‌شود مشوق‌های مالیاتی برای بازاریان کرمانشاه در نظر گرفته شود.

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: در زمان ورود گرد و غبار به استان حتی اگر ستاد بحران تعطیلی اعلام نکند بازاریان و مردم تمایلی به فعالیت ندارند.

سلیم‌ساسانی با اشاره به اینکه ۳۵ هزار واحد صنفی در قالب ۵۸ اتحادیه در کرمانشاه وجود دارد که ۱۷ درصد تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده‌اند افزود: با اقدامات اقتصادی دولت در رابطه با مشکلات ارز ۴۲۰۰ تومانی افق‌های روشنی از بریدن دست دلالان و گشایش اقتصادی به چشم می‌خورد.

وی با اشاره به امنیت مناسب موجود در بازار عنوان کرد: بالاترین و مهمترین مقوله مورد توجه بازاریان امنیت است که به خوبی در استان تأمین شده است./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =