کمیسیون تخصصی بنکداران مواد غذایی درکشور تشکیل میشود

۶:۳۵:۵۸ آبان ۱, ۱۳۹۸ 0 دیدگاه

رییس اتاق اصناف ایران از تشکیل کمیسیون تخصصی بنکداران مواد غذایی در کشور خبر داد .
به گزارش اصناف ایران به نقل روابط عمومی اتاق اصناف اهواز، سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران در دیدار با روسای اتحادیه بنکداران با اشاره به نقش تعیین کننده بنکداران مواد غذایی در اقتصاد کشور بر لزوم ارتباط هر چه بیشتر اتا‌ق اصناف ایران با روسای اتحادیه های موادغذایی کشور تاکید کرد.
وی از تصویب تشکیل کمیسیون تخصصی بنکداران موادغذایی در این جلسه خبر داد و اظهار داشت : بزودی زمینه برگزاری انتخابات این کمیسیون فراهم خواهد شد.
رییس اتحادیه صنف بنکداران اهواز با اعلام این خبر گفت: بمنظور پیگیری موضوعات مطرح شده در همایش روسای اتحادیه های بنکداران سراسر کشور که در شیراز برگزار شد ، روسای اتحادیه عمده فروشان موادغذایی تهران و شیراز به نمایندگی از طرف اتحادیه‌های سراسر کشور با دکترسعید ممبینی ریاست اتاق اصناف ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.
کمال سودمند گفت: در این دیدار مهم مواردی از جمله افزایش سقف تراکنش‌های بانکی و گروه بندی مالیاتی به میزان چهار برابر، مشکلات با اداره بهداشت و شهرداریها ، ضریب سود عمده فروشی و دفترچه ضرائب مالیاتی و اجحاف صورت گرفته به اصناف ، لزوم حضور نماینده ای از طرف اصناف در موارد قیمت گذاری کالاها مانند انجمن ها ، جریان قانون مالیات بر ارزش افزوده و ضرورت پیگیری معافیت برخی از کالا ها از جمله قند و شکر و برخی از کنسروجات که مصرف خانوار می باشند ، مطرح شد .
وی افزود: در این دیدار مقرر شد در خصوص موارد فوق الاشاره گزارشی بصورت مکتوب تهیه تا توسط رییس اتاق اصناف ایران و با طرح در شورای عالی نظارت پیگیری شود./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

84 + = 85