1

کسبه می توانند فروش فوق العاده ارائه کنند/ امیداوریم مانند سال گذشته محدودیت و تعطیلی سراسری برای صنوف شکل نگیرد

رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه امسال نمایشگاه های بهاره برگزار نمی شود، گفت: فروش فوق العاده برای تمام کسبه ای که امکان این کار را دارند، امسال مجوز داده شده است، البته این فروش فوق العاده باید با کسب مجوز از اتحادیه مربوطه باشد.

به گزارش اتاق اصناف ایران به نقل از صاحب نیوز، رسول جهانگیری اظهار کرد: با فرا رسیدن اسفندماه همه ساله طرح تشدید نظارت بر بازار را از اول اسفند تا 15 فروردین انجام می شود، که امسال نیز این طرح آغاز شده و ادامه دارد.

رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه امسال نمایشگاه های بهاره برگزار نمی شود، تصریح کرد: فروش فوق العاده برای تمام کسبه ای که امکان این کار را دارند، امسال مجوز داده شده است، البته این فروش فوق العاده باید با کسب مجوز از اتحادیه مربوطه باشد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه کمبود کالایی را در بازار نداریم، عنوان کرد: البته برخی از کالاها که در ماه های گذاشته در نحوه توزیع آن خللی ایجاد و باعث تقاضا کاذب شد که از اینگونه می توان به روغن خوراکی اشاره کرد؛ این تقاضا کاذب باعث شد که توزیع نتواند جوابگوی تقاضا باشد.

جهانگیری در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: امیدواریم مانند سال گذشته محدودیت و تعطیلی سراسری برای صنوف شکل نگیرد که این مهم با رعایت پروتکل های بهداشتی ایجاد می شود.

وی به واحدهای صنفی توصیه کرد: واحدها و کسبه هر چه بیشتر رعایت پروتکل های بهداشتی را انجام دهند و همچنین از مشتریان خود نیز بخواهند این پروتکل ها را رعایت کنند و از ارائه خدمات به کسانی که موارد بهداشتی رعایت نمی کنند، خود داری کنند./ع/