کاسبان مجتمع تجاری گلشهر نیازمند تسهیلات هستند

۹:۴۹:۴۶ آذر ۱۳, ۱۳۹۸ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: کاسبان مجتمع تجاری گلشهر که واحدهای تجاری خود را در اغتشاشات اخیر به دلیل آتش سوزی از دست داده‌اند، نیازمند تسهیلات هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان البرز، در بیست و ششمین جلسه سال ۹۸ کارگروه تنظیم بازار استان البرز که روز یکشنبه ۱۰آذرماه در سالن شهدای دولت استانداری برگزارشد، گزارش عملکرد اتاق اصناف در خصوص پیگیری مصوبات ، برنامه ها و تمهیدات پیش بینی شده به منظور ثبات و تنظیم بازار ارائه شد.
بهروز حصاری رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: تمامی دستگاه های اجرایی و نظارتی باید دست در دست هم دهیم تا طرح‌های کنترل قیمت‌ها و خدمات عمده مصرف کنندگان و سبدکالای خانوارها به صورت قانونی و عادلانه در سطح بازار به اجرا درآید.
وی در ادامه به تشریح طرح‌های بازرسی از واحدهای صنفی و چگونگی نظارت بر عملکرد متصدیان واحدهای صنفی، رصد قیمت‌ها و برخورد با متخلفان صنفی پرداخت و از افزایش ۲۰ درصدی بازرسی‌ها نسبت به سال گذشته خبر داد.
وی افزود: در طرح‌های بازرسی اتاق اصناف تمامی وظایف فرد صنفی شامل نصب برچسب قیمت، ارائه فاکتور فروش، الصاق پروانه کسب در محل رویت عمومی، رعایت موازین عفاف و حجاب مورد توجه بازرسان قرار می‌گیرد.
در ادامه این نشست ناصر کاویانی نایب رئیس اتاق اصناف در خصوص هم افزایی و ضرورت مشارکت تمامی دستگاه‌ها و دوایر دولتی با اتاق اصناف در شناسایی متخلفان صنفی مطالبی را بیان کرد.
وی خاطرنشان کرد: مجموعه اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی تحت پوشش، همواره در اجرای تمامی طرح‌های اقتصادی کشور همراه و حامی دولت بوده‌اند و آنچه را که در توان داشتند با خلوص نیت با اهتمام ویژه اجرا کردند.

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =