وزیر پیشنهادی وزارت صنعت با انگیزه و مسلط به صنعت و تجارت است

۱۴:۵۵:۰۸ مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان همدان گفت: انتخاب مدرس خیابانی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت منطقی و کارشناسانه است و مدیری با انگیزه و مسلط به حوزه صنعت و تجارت است.

حسین محرابی در گفت و گو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: ایشان چندین سال است که در ارکان مختلف حوزه تجارت فعالیت دارند و سابقه وی در بدنه تشکل‌های بخش خصوصی وجوه برتر ایشان برای تصدی وزارت صنعت محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم مجلس شورای اسلامی با رای اعتماد به وزیر پیشنهادی زمینه ساز تداوم و اجرای برنامه‌های بخش صنعت، معدن و تجارت باشد و در فرصت باقیمانده، برنامه‌ها شتاب بگیرد.

محرابی افزود: عملکرد مدرس خیابانی در دوران سه ماه سرپرستی و پیش از آن هم نشان داد که او فرد با انگیزه و پرتلاشی است و در عین حال تجارب مفیدی در سمت‌های قبلی خود اندوخته و همین سبب ارجحیت وی به سایر گزینه‌ها می‌شود تا از هم اکنون آینده موفقی برای او در این وزارتخانه پیش بینی کرد.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان همدان اظهار کرد: البته شرایط اقتصادی و تحریم، کار را برای مدرس خیابانی سخت می‌کند و لازم است با تلاش مضاعف و استفاده از تیمی قوی، مشکلات بخش صنعت و تجارت به ویژه صادرات را با جدیت بیشتری دنبال و حل کند.
محرابی تصریح کرد: تعامل سازنده دولت با بخش خصوصی عامل موفقیت مدیران دولتی به حساب می‌آید و تفکر وزیر پیشنهادی برای وزارت صنعت،معدن و تجارت سیاست‌گذاری بر پایه هم اندیشی با بخش خصوصی است./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 18 = 19