همراهی خوب اصناف کرمانشاه در اولین روز از محدودیت های جدید

۱۵:۳۸:۰۸ آذر ۱, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان کرمانشاه: همراهی خوب اصناف کرمانشاه در اولین روز از محدودیت های جدید

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه : در اولین روز اجرای این طرح در کرمانشاه، بازاریان همراهی نسبتا خوبی داشتند و به گفته رئیس اتاق اصناف کرمانشاه نزدیک به ۹۰ درصد واحدهای صنفی کرمانشاه محدودیت‌های کرونایی را رعایت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران رضا سلیم ساسانی در گفت و گو با ایسنا، از مشارکت خوب اصناف کرمانشاه در محدودیت‌های کرونایی که از امروز (اول آذر) آغاز شده خبر داد و عنوان کرد: ۹۰ درصد واحدهای صنفی مقررات را رعایت کردند.

وی ادامه داد: در حال حاضر فقط واحدهای صنفی ضروری مانند قصابی‌ها، خبازی‌ها، مراکز عرضه مرغ و گوشت و محصولات پروتئینی، سوپرمارکت‌ها و مشاغل خدماتی که مرتبط با مایحتاج مردم است فعالیت دارند و مابقی صنوف تعطیل هستند.

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه از وجود نزدیک به ۶۰ هزار واحد صنفی در کرمانشاه یاد کرد و افزود: بخش عمده این واحدها جزو مشاغل غیرضروری هستند و باید فعالیت خود را در این دو هفته تعطیل کنند.

ساسانی ابراز امیدواری کرد، همراهی خوبی که واحدهای صنفی کرمانشاه در نخستین روز اجرای طرح داشتند همچنان ادامه داشته باشد و خاطرنشان کرد: اگرچه مغازه‌داران در شرایط کنونی با مشکلات اقتصادی متعددی مواجهند، اما برای حفظ جان مردم فعالیت خود را تعطیل کرده‌اند.

وی تاکید کرد: درباره واحدهای صنفی غیرضروری محدودی که در روز نخست اعمال محدودیت های کرونایی همراهی نداشتند نیز فعلا رویکرد ما تعاملی خواهد بود و از آنها درخواست می‌کنیم محدودیت‌ها را رعایت کنند. البته ادامه این رویکرد به وضعیت روزهای آتی و اینکه بازاریان چقدر همراهی داشته باشند، بستگی دارد./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 3 = 12