نظارت بر روند فعالیت اصناف و رعایت پروتکل های بهداشتی در اردبیل ادامه دارد

۱۳:۴۸:۰۴ مهر ۱۶, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

نماینده اتاق اصناف ایران در استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه همچنان در شرایط عادی کرونا نیستیم و وضعیت استان اردبیل به لحاظ شیوع ویروس کرونا قرمز است و نظارت بر روند فعالیت اصناف و رعایت پروتکل های بهداشتی در اردبیل ادامه دارد.
مهدی اشجع در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران با تاکید بر اینکه رعایت تمامی موارد بهداشتی توسط مردم و کسبه بیش از پیش ضروری است ، افزود: اکیپ های بازرسی و نظارت اتاق اصناف اردبیل با همکاری مرکز بهداشت و اماکن در سطح استان اردبیل بر عملکرد و نحوه رعایت پروتکل های وزارت بهداشت توسط اصناف نظارت دارند.
وی تصریح کرد: سلامتی مردم در رأس همه امور است و باید با رفتار اجتماعی و سبک زندگی جدید ویروس کرونا را کنترل کنیم .
اشجع اظهار کرد: برخی از واحدهای صنفی با راه اندازی واحدهای تولیدی ماسک از ابتدای سال سهم بسزایی در تامین ماسک تولیدی استان داشتند که در حال حاضر محصولات تولیدی این واحدها با بالاترین کیفیت به دست مصرف کنندگان می رسد.
نماینده اتاق اصناف ایران در استان اردبیل افزود:با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامتی مردم، طرح تشدید و گسترش نظارت ها بر دستورالعمل‌های بهداشتی به ‌ویژه استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی در دستورکار اتاق اصناف اردبیل قرار گرفته است .
وی تاکید کرد: صاحبان کسب‌و‌کارها و صنوف با جمعیت چند میلیونی در همراهی با اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی، بیش از پیش اهتمام داشته اند و این همراهی در گام اول برای سلامتی خود ودر گام دوم بر سلامتی سایر مردم موثر است./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =