مشارکت ۹۰ درصد اصناف در اجرای تعطیلی مشاغل در اصفهان

۱۲:۱۷:۳۹ آبان ۲۴, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف اصفهان از مشارکت ۹۰ درصد اصناف در اجرای تعطیلی مشاغل در اصفهان خبر داد.

به گزارش اتاق اصناف ایران به نقل از موج ، جواد محمدی فشارکی با اشاره به آغاز محدودیت‌های مشاغل در اصفهان و ۱۱ شهرستان بیان داشت: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا ۹۰ درصد اصناف در اصفهان در اجرای طرح تعطیلی مشاغل مشارکت کردند.

وی با اشاره به نظارت بازرسان مراکز بهداشت و درمان، صمت، اتاق اصناف، تعزیرات و شهرداری‌ها بر طرح تعطیلی مشاغل گفت: تنها ۱۰ درصد از کسبه، واحد صنفی خود را تعطیل نکرده بودند که با اطلاع رسانی صورت گرفته، این واحد‌ها نیز تعطیل شدند.

این مقام مسئول افزود: با ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا در اجرای طرح تعطیلی مشاغل در گروه‌های ۲، ۳ و ۴ اضافه کرد: در اصفهان ۱۸۰ بازرس اتاق اصناف ، مامور اجرای طرح تعطیلی مغازه‌ها بعد از ساعت ۱۸ هستند.

محمدی تاکید کرد: فقط مشاغل گروه یک شامل نانوایی، موادغذایی، گوشت سفید و قرمز، میوه و تره بار و لوازم پزشکی می‌توانند فعالیت خود را مانند قبل ادامه دهند.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف اصفهان گفت: متصدیان واحدهای صنفی که این مصوبه را رعایت نکنند متخلف شناخته شده و مشمول اعمال قانون پلمب خواهند شد و بعد از پایان طرح نیز به مدت یک ماه پلمب واحد صنفی آنها بدون جریمه نقدی ادامه خواهد داشت.

به گزارش اتاق اصناف ایران؛ اعمال محدودیت‌های مشاغل گروه های ۲، ۳ و ۴ به مدت یک ماه در اصفهان و همچنین شهرستان‌های پهناور مانند نجف آباد، شاهین شهر، کاشان، خمینی شهر، شهرضا و برخی از شهرستان‌های استان که در وضعیت قرمز قرار دارند، مانند خوانسار و سمیرم اعمال می‌شود./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 × = 12