مدرس خیابانی اشراف کامل به حوزه اصناف دارد

۱۷:۲۴:۱۸ مرداد ۲۰, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با حمایت از حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت صمت گفت: آقای مدرس خیابانی سابقه درخشانی در حوزه تجارت دارند و نسبت به چالش های اصناف اشراف کامل داشته و مورد تایید و حمایت اصناف هستند.
بهروز حصاری در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: در حال حاضر حوزه صنعت و صنف با موانع و چالش های فراوانی روبه روست و حضور فردی از جنس مردم با توانایی و پتانسیل بالا در وزارت صمت حائز اهمیت است.
وی تصریح کرد: وزارتخانه صمت با بیش از ۴۵ درصد تولید ناخالص داخلی کشور سهم بالایی در تامین نیازها و کالاهای اساسی مردم دارد وضرورت توجه به فناوری و نوآوری و ارتقای بهره وری، ضرورت یکپارچگی سیاست های صنعتی و تجاری و ضرورت اصلاح نظام توزیع کالا و خدمات که به تبع آن کاهش بهای تمام شده و افزایش کیفیت و بهره وری را در پی خواهد داشت ضروریست که باید به آن توجه شود.
حصاری با تاکید بر اینکه حوزه وزارت صمت نیازمند حضور فردی قدرتمند و توانا و آشنا به امور است، اظهار کرد: آقای مدرس خیابانی با داشتن صبغه و سابقه فعالیت در حوزه اصناف در وزارت بازرگانی گزینه مناسبی است که امیدواریم بتوانند با عزمی جهادی و ایجاد فرایندهای صحیح کاری و سیستمی و نهادینه سازی آن در کل وزارتخانه، شرایط بالندگی بخش خصوصی توانمند را فراهم کنند.
وی افزود: آنچه اهمیت دارد این است که فردی باید در راس این وزارتخانه مهم قرار گیرد که دارای تخصص و تجربه باشد و از آقای مدرس خیابانی برای تصدی وزارت صمت حمایت خواهیم کرد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 2 = 10