محدودیتی برای حضور واحدهای صنفی در جشنواره فروش ویژه نوروزی وجود ندارد

۱۴:۱۸:۵۳ اسفند ۱۱, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان قم گفت : محدودیتی برای حضور واحدهای صنفی در جشنواره فروش ویژه نوروزی وجود ندارد و اصناف در راستای جبران ضررسال گذشته به واسطه کرونا می توانند در این جشنواره با ارائه کالای کیفیت و قیمت مناسب شرکت کنند.
حسن احمدلو در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: بر اساس مصوبه اتاق اصناف ایران و با همکاری وزارت صمت جشنواره فروش ویژه نوروزی با عنوان نمایشگاهی به وسعت ایران در تمامی استان ها اجرا می شود و در استان قم نیز این جشنواره آغاز شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا و ضرورت اجتناب از تجمع امسال نمایشگاه های عرضه مستقیم بهاره برگزار نمی شود و جشنواره فروش ویژه نوروزی با رعایت پروتکل های بهداشتی جایگزین برگزاری نمایشگاه شده است.
احمدلو اظهار کرد: در جشنواره فروش ویژه نوروزی تمرکز بر فعالیت اتحادیه‌های پوشاک، کیف و کفش ، قنادان و آجیل‌فروشان است، که اعضای فعال این اتحادیه ها می توانند در صورت تمایل برای حضور در جشنواره به اتحادیه مراجعه و ثبت نام کنند.
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری جشنواره ایجاد تنظیم بازار و کاهش و کنترل قیمت ها و با حفظ کیفیت است، افزود: در سال های گذشته با برگزاری نمایشگاه های فروش بهاره و پاییزه فرصت کسب و کار و فعالیت های اقتصادی تنها برای بخش کوچکی از تولیدکنندگان و فروشندگان کالا فراهم می شد اما امسال با برگزاری نمایشگاهی وسعت ایران این شانس برای حضور همه واحدهای صنفی در کشور وجود دارد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67 + = 72