لزوم تغییر نگرش فراکسیون اصناف مجلس برای حل مشکلات بازار/ اصناف راهگشای بسیاری از مشکلات کشور است

۱۲:۵۹:۲۶ فروردین ۲۲, ۱۴۰۲ 0 دیدگاه

نائب رئیس اول اتاق اصناف بابل:
لزوم تغییر نگرش فراکسیون اصناف مجلس برای حل مشکلات بازار/ اصناف راهگشای بسیاری از مشکلات کشور است

نائب رئیس اول اتاق اصناف بابل با بیان اینکه فراکسیون اصناف مجلس باید مستلزم تفکر تقویتی و جامع باشد؛ گفت: با توجه به شرایط سخت بازار باید نگرش جدیدی در فراکسیون اصناف مجلس صورت گیرد.
به گزارش اتاق اصناف ایران به نقل از مازنداصناف، مجید حبیب‌زاده مرزونی نائب رئیس اول اتاق اصناف بابل اظهار کرد: نباید تردید داشت که هر فرد ایرانی و هر فعال صنفی به سرنوشت اصناف دلسوز و متعهد است و تلاش می‌کند تا از همه ظرفیت‌ها برای اعتلای جایگاه اصناف بهره‌گیری کند.

وی با بیان اینکه فراکسیون اصناف مجلس باید مستلزم تفکر تقویتی و جامع باشد؛ افزود: با توجه به شرایط سخت بازار و مشکلات عمده شهروندان باید نگرش جدیدی در فراکسیون اصناف مجلس صورت گیرد .

نائب رئیس اول اتاق اصناف بابل، با بیان اینکه کسانی که در کارنامه‌شان هیچ ردی از اقدام و پیشرفت برای اصناف نیست جز حرف زدن و عمل نکردن آیا راهی را در پیش گرفته اند؛ خاطرشنان کرد: امروزه اصناف راهگشای بسیاری از مشکلات کشور است و با بیانات رهبر معظم انقلاب نسبت به شعار محوری سال «مهار تورم و رشد تولید» ما با برنامه ریزی در بدنه اصناف می‌توانیم بخشی از شعار امسال را به حقیقت تبدیل کنیم.

حبیب‌زاده مرزونی، تاکید کرد: برای اینکه در زمینه توسعه حوزه کسب و کار و ارائه خدمات از دنیا عقب نمانیم، باید تفکر جدیدی را در حوزه اصناف بکارگیری کنیم و در ارائه آموزش‌های حرفه ای از ابراز روز برای خدمت به اصناف تلاش کنیم.

وی ادامه داد: اصناف در سلامت و آموزش و تعلیم و تربیت جامعه هم نقش مهمی بر عهده دارند.

نائب رئیس اول اتاق اصناف بابل، متذکر شد: اصناف ارتباط گسترده ای با جامعه دارند و به همین دلیل نقش بی بدیلی بر عهده دارند و نمی توان برای آنها جایگزینی قرار داد.

وی یادآور شد: باید این جایگاه مهم اصناف را به خوبی بشناسیم و نسبت به این گوهری که در اختیار داریم طور دیگری نگاه کنیم./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 7 =