فعالیت اصناف کرج بعد از ساعت ۲۳ ممنوع است

۱۷:۳۷:۱۴ آبان ۶, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف البرز: فعالیت اصناف کرج بعد از ساعت ۲۳ ممنوع است
رئیس اتاق اصناف البرز گفت: بنابر حکم دادستان کرج، فعالیت تمامی واحدهای صنفی بعد از ساعت ۲۳ ممنوع است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران بهروز حصاری در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: در اجرای دستور دادستان کرج برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا طرح ممنوعیت هرگونه فعالیت صنفی پس از ساعت ۲۳ شب اجرا شد.
وی بیان کرد: در پی شیوع موج سوم ویروس کرونا در کشور و به خطر افتادن سلامت عمومی شهروندان و در پی دستور دادستان شهرستان کرج مبنی بر تعطیلی تمامی واحدهای صنفی و ممنوعیت هرگونه فعالیت صنفی پس از ساعت ۲۳، طرح نظارت بر اجرای دقیق دستور دادستان کرج با حضور عوامل اجرایی واحد بازرسی و نظارت اصناف، همراهی عوامل انتظامی اداره نظارت بر اماکن عمومی، ریاست اداره اماکن و تنی چند از رؤسای اتحادیه‌های صنفی کرج از شنبه سوم آبان ماه سال جاری آغاز شد.
رئیس اتاق اصناف البرز تصریح کرد: در نخستین شب از اجرای این طرح، عوامل اجرایی در قالب گشت‌های جداگانه به مناطق مختلف شهر کرج شامل عظیمیه، مهرشهر، رجایی شهر، خیابان شهید بهشتی، حصارک، ساسانی و مصباح اعزام شده و ضمن یادآوری به متصدیان واحدهای صنفی در خصوص ممنوعیت فعالیت صنفی پس از ساعت ۲۳ شب تا اطلاع ثانوی، نسبت به صدور اخطار برای واحدهای صنفی فعال اقدام قانونی را انجام داده‌اند.
وی ادامه داد: در نخستین شب از اجرای این طرح یک هزار و ۸۰۰ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفتند.
حصاری خاطرنشان کرد: پس از صدور دستور دادستان کرج، موضوع فوق از طریق سامانه پیام‌رسان اتاق اصناف و شبکه‌های اجتماعی تحت اختیار این اتاق به اطلاع عموم رسیده است./ح/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × = 9