عملکرد مدرس خیابانی مشورت محور بوده است

۱۸:۳۸:۵۶ مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان: همواره عملکرد مدرس خیابانی مشورت محور بوده است

رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان بیان کرد: با توجه به سوابق کاری حسین مدرس خیابانی، پیشنهاد رئیس جمهوری مبنی بر معرفی ایشان به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی را هوشمندانه می‌دانیم.
عبدالمجید جلالی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران بیان کرد: وزیر خوب، کسی است که تجربه مناسبی در آن حوزه کاری داشته باشد. مدرس خیابانی در حوزه تجارت در پست‌های مختلف وزارت بازرگانی وقت و وزارت صمت فعالیت داشته‌است.
وی افزود: همواره عملکرد مدرس خیابانی مشورت محور بوده است. این یک مزیت است که وزیر با مشورت صاحب نظران اقتصادی، صنعتی، معدنی یا بازرگانی تصمیم‌گیری کند. من فکر کنم گزینه بهتری نسبت به مدرس خیابانی در این فرصت کم باقی مانده نتوان معرفی کرد. ضمن این که تیمی که مدرس خیابانی تشکیل داده است نیز تیم خوبی است و کارایی خوبی دارند.
نماینده اتاق اصناف ایران در استان هرمزگان اظهار کرد: بخش تجارت نیاز به بازنگری، همکاری و تشریک مساعی بیشتری دارد. ما در بخش تجارت از سایر بخش‌ها عقب افتاده‌ایم و باید از این شرایط نجات پیدا کنیم. امیدواریم با توجه به تسلط مدرس خیابانی به حوزه تجارت، نمایندگان مجلس شواری اسلامی با حداکثر آرا به ایشان اعتماد کرده و به او کمک کنند تا بتوانیم در اوج تحریم ظالمانه، رکود بازار و … در همین مدت کوتاه باقی مانده از دولت فعلی، بارقه امیدی به اقتصاد وارد شود تا کمی شرایط بهتر شده و رونقی در کسب و کال حاصل شود.
جلالی تصریح کرد: امیدواریم با این تغییر بازنگری لازم بر قانون نظام صنفی نیز به سرعت انجام و گره از کار اصناف باز شود. چراکه رفع بسیاری از مشکلات اصناف در انتظار اصلاح قانون نظام صنفی است که با همکاری مجلس و وزیر صمت می‌تواند سرعت بگیرد.
وی همچنین تاکید کرد: سه میلیون واحد صنفی که در تمامی عرصه‌ها و مشکلاتی که برای کشور پیش آمده، پیشگام کمک به آسیب‌دیدگان بوده و کمک‌های مالی و جانی داشته و شهدای زیادی را تقدیم نظام کرده‌اند، انتظار دارند هر آنکس که به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت انتخاب می‌شود به این کشتی به گل نشسته تجارت کمک کند تا به حرکت در آید./پ/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 2 = 10