عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس: ثبات اقتصادی لازمه فعالیت کسب‌وکارها است

۱۵:۰۶:۳۳ اسفند ۲۱, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس:
ثبات اقتصادی لازمه فعالیت کسب‌وکارها است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران امانقلیچ شادمهر، نماینده مردم گنبدکاووس و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اصناف نقش بسزایی در تولید و اقتصاد کشور دارند و باید برنامه‌ریزی برای ریل‌گذاری اقتصادی صورت بگیرد. تا جایی که توانستیم برای کاستن دغدغه‌های صنفی در مصوبات، طرح‌ها و لوایح با هماهنگی مشاوران صنفی سعی کردیم نظرات اصناف را مدنظر قرار دهیم.
وی تصریح کرد: اصناف در مهار گرانی‌ها، تثبیت قیمت‌ها در بازار و کاستن بار روانی افزایش قیمت‌ها نقش مؤثری داشتند و همیشه در کنار مردم و نظام بوده‌اند.
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس افزود: مجلس تعامل بسیار خوبی با اصناف دارد و تلاش کردیم از مشکلات جامعه صنفی بکاهیم و هر هفته در حوزه انتخابیه با صنوف مختلف از خواربارفروشی گرفته تا صنف ساختمان و… دیدار داریم و مطلع هستیم که همه صنوف با گرانی‌ها و دیگر مشکلات شاهد کاهش فروش کسب‌وکارها هستند.
شادمهر افزود: اصناف در گرانی‌ها دخیل نیستند و بابت این افزایش قیمت‌ها نگران هستند. ثبات اقتصادی لازمه بازار و فعالیت کسب‌وکارها است. در مجلس با تمام قوا، از بخش خصوصی و اصناف تا بهبود شرایط کسب‌وکارها و رشد اقتصادی بازار و کاهش تورم حمایت خواهیم کرد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

7 × 1 =