شروع جشنواره نوروزی از یکم بهمن ماه در اراک/ مشارکت بالای واحدهای صنفی در نمایشگاهی به وسعت ایران

۱۵:۱۱:۱۶ بهمن ۶, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

رییس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی: شروع جشنواره نوروزی از یکم بهمن ماه در اراک/ مشارکت بالای واحدهای صنفی در نمایشگاهی به وسعت ایران

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از شروع فعالیت جشنواره فروش فوق‌العاده نوروزی در شهر اراک از یکم بهمن ماه خبر داد.

جمشید زند در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران با اشاره به مشارکت بالای واحدهای صنفی در این استان افزود: از ابتدای شروع این جشنواره بیش از صد واحدصنفی در شهر اراک فروش ویژه خود را آغاز کرده اند و شاهد استقبال دیگر واحدهای صنفی برای ثبت نام و حضور در جشنواره فروش فوق العاده نوروزی هستیم.

وی تصریح کرد؛ محدودیتی برای حضور واحدهای صنفی در جشنواره فروش ویژه نوروزی وجود ندارد و اصناف می توانند در این جشنواره با ارائه کالای با کیفیت و قیمت مناسب شرکت کنند.

🔹رییس اتاق اصناف اراک اظهار کرد: این جشنواره بر اساس مصوبه اتاق اصناف ایران و با همکاری وزارت صمت با عنوان نمایشگاهی به وسعت ایران از ابتدای بهمن ماه شروع شده و قطعا تاثیر بسزایی در بخش تنظیم بازار پایان سال خواهد داشت .

🔹زند اظهار کرد: در جشنواره فروش ویژه نوروزی تمرکز بر فعالیت اتحادیه‌های پوشاک، کیف و کفش ، قنادان و آجیل‌فروشان، میوه، مبلمان و …‌‌ است، و این اتحادیه ها کار ثبت نام واحدهای متقاضی در جشنواره را انجام می دهند.

🔹وی با بیان اینکه هدف از برگزاری جشنواره ایجاد تنظیم بازار و کاهش و کنترل قیمت ها و با حفظ کیفیت است، افزود: در سال های گذشته با برگزاری نمایشگاه های فروش بهاره و پاییزه فرصت کسب و کار و فعالیت های اقتصادی تنها برای بخش کوچکی از تولیدکنندگان و فروشندگان کالا فراهم می شد اما امسال با برگزاری نمایشگاهی وسعت ایران این شانس برای حضور همه واحدهای صنفی در کشور وجود دارد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × = 21