رونمایی ازطرحهای برتر لباس بانوان فروشنده

۲۰:۴۸:۰۱ اسفند ۲۴, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

به همت سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور صورت پذیرفت:”رونمایی ازطرحهای برترلباس بانوان فروشنده”

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران مراسم رونمایی ازطرحهای برتر لباس بانوان فروشنده به همت سازمان بسیج اصناف کشور باحضور مسولین دولتی،بخش خصوصی و متصدیان واحدهای صنفی در مجتمع تجاری کورش تهران برگزار گردید.

در این مراسم غلامرضا حسن پور رییس سازمان بسیج اصناف کشور گفت:با توجه به ضرورت حفظ حرمت افرادجامعه بویژه بانوان محترم ونبود برنامه ریزی جهت ارائه پوشش مناسب بانوان فروشنده در مجتمع های تجاری، فروشگاههای بزرگ و واحدهای صنفی، از بین ۸۰ طرح که به سومین رویدادملی”مدآفرین” ارایه شد، ۱۰ طرح توسط داوران برجسته کشور معرفی گردیدوامروزطی مراسمی ازاین طرحها رونمایی شد.

در ادامه عضوهیات عالی نظارت براصناف افزود: برگزاری این نشست در یکی از مراکز مهم تجاری تهران به منظور معرفی این طرحها به مدیران مجتمع های تجاری، فروشگاهها و متصدیان واحدهای صنفی است تابا انتخاب این طرحها، بانوان فروشنده را به استفاده ازاین لباسها که میتواند پوشش خوب و یکنواختی رابه همراه داشته باشد، ترغیب نمایند.

وی افزود:برخی بانوان فروشنده درخواست استفاده از پوشش مناسب و یکنواخت را داشتند که در این رویداد به خواست آنها توجه شد و این طراحی لباس می تواند در سراسرکشور با و شرایط بومی ومحلی و رعایت پوشش کامل گسترش یابد.البته پوشش برتر برای بانوان محترم فروشنده قطعا چادر است که بسیج اصناف برای گسترش حجاب برتر برنامه ریزی نموده که تهیه چادر مشکی به قیمت مناسب و بدون واسطه یکی از برنامه های این سازمان است.

حسن پورگفت: بد پوششی توسط برخی بانوان وحتی آقایان فروشنده به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و با قوانین ودستورالعملها مغایرت دارد .این پدیده از فرهنگ منحط غرب نشات گرفته که ارزش زن را تاحد یک کالا پایین آورده و میخواهد با نمایش زن در دید دیگران مشتری جذب نماید و در این مقوله وظیفه آحادمردم امربه معروف ونهی ازمنکرباروش صحیح وشرعی است و وظیفه دستگاههای متولی بویژه بسیج انجام امور فرهنگی،تربیتی وتبلیغی است که نمونه آن رادراین رویدادشاهدیم همچنین دستگاههای نظارتی وانتظامی به وظایف خود عمل خواهندنمود.

دکترحسن پورافزود:درماههای اخیرشاهدیم که کسبه متدین و باغیرت با نصب بنر و پوستر و روشهای دیگر به صورت عملی به تبلیغ حجاب وحیا پرداخته اند و با تکریم بانوان محجبه دل حضرت زهرا(سلام الله علیها) را به دست آوردند.

لازم به ذکراست در سومین رویداد ملی”مدآفرین” که به همت دکترمفتاحی مدیرموسسه حصان و همکاری بسیج اصناف کشور ودانشگاه آزاد اسلامی و سایردانشگاههاوسازمان های وبخش خصوصی برگزارگردید،طراحان محترم اعم از دانشجوودانش آموزاز ۲۰ استان کشوردرقالب گروههای سه نفره به صورت برخط و حضوری، شرکت نموده و۸۰طرح به این رویداد راه یافت.

در مراسم امروز سردارنوروزی رییس اداه اماکن فراجا،معاون محترم فرماندهی کل سپاه،معاونین سازمان بسیج، دکتر امامی رییس کارگروه مدولباس وزارت ارشاد،دکترگرجی ازوزارت صمت،مهندس مهدوی،جناب آقای شجاع دبیرکل اتاق اصناف ایران،دکترتوسطی رییس اتاق اصناف تهران،برخی روسای اتحادیه های تهران،نمایندگان وزارت کشور،ستادامربه معروف ونهی ازمنکروبرخی ازمدیران مجتمع های تجاری وکسبه محترم حضور داشتند./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 3 = 9