رعایت حقوق اصناف با برگزاری جشنواره فروش ویژه نوروزی

۱۳:۲۹:۵۶ اسفند ۱۷, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری جشنواره فروش ویژه نوروزی نسبت به برگزاری نمایشگاه بهاره برای اصناف بهتر خواهد بود چرا که با برگزاری این جشنواره حق و حقوق اصناف رعایت خواهد شد و کنترل و نظارت بهتری نیز بر عرضه کالا صورت می گیرد.
سیدعلی میرحسینی در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: برگزاری جشنواره فروش ویژه نوروزی شرایط بهتری را برای عرضه و تقاضای کالا ایجاد می‌کند و مشکلاتی که در برگزاری نمایشگاه های بهاره داشتیم و فقط عده ای محدود که بیشتر واسطه ها بودندمی توانستند شرکت کنند، را نخواهیم داشت و در این جشنواره تمامی واحدهای صنفی که تمایل داشته باشند، حضور خواهند داشت.
وی تصریح کرد: در نمایشگاه‌های بهاره کالای با کیفیت عرضه نمی‌شد و مشکلات خدمات پس از فروش نیز برای مصرف کنندگان وجود داشت اما با برگزاری این جشنواره مشکلات قبلی را نخواهیم داشت و خریداران می تواند با خیال آسوده تری از واحدهای صنفی خرید کنند.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بر اساس مصوبه اتاق اصناف ایران با همراهی وزارت صمت جشنواره فروش ویژه نوروزی در استان سیستان و بلوچستان نیز برگزار خواهد شد و در این شرایط کرونایی برای جلوگیری از تجمعات جایگزین مناسبی برای برگزاری نمایشگاه بهاره می باشد و بین ۱۰ الی ۲۰ درصد تخفیف فروش را خواهیم داشت.
میرحسینی تاکید کرد: جشنواره فروش فوق‌العاده نوروزی تا یک ماه ادامه دارد و به دلیل کثرت و پراکندگی فروشگاه‌ها در سطح شهر از ایجاد تجمعات پیش‌گیری خواهد شد و همچنین پروتکل های بهداشتی رعایت می گردد.
وی افزود: در طرح نمایشگاهی به وسعت ایران دیگر مشکلات جابجایی، حمل و نقل، غرفه های فروش نمایشگاهی را نداریم و این جشنواره در همان واحدهای صنفی منتخب با رعایت ضوابط تعیین شده در محل کسب خود که در طول سالیان متمادی فعالیت داشته اجرایی می شود و این مساله برای اصناف بسیار با اهمیت بوده و مصرف کنندگان نیز می توانند با خیال راحت تری خرید خود را انجام دهند./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 7 = 49