رئیس اتاق اصناف کرمان: تسهیل قوانین کسب وکار لازمه رشد تولید است

۱۳:۰۳:۰۱ فروردین ۲۲, ۱۴۰۲ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف کرمان:
تسهیل قوانین کسب وکار لازمه رشد تولید است

رئیس اتاق اصناف کرمان با اشاره به نامگذاری سال با عنوان ” مهار تورم و رشد تولید” اظهار کرد: تسهیل قوانین کسب وکار لازمه رشد تولید است و باید موانع از سر راه تولید برداشته شود و شرایط برای کسب وکارها تسهیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران محسن ربیعی اظهار کرد: مهمترین بستر برای افزایش تولید اصلاح قانون‌های دست وپاگیر است که سال‌های سال به تولید کشور ضربه زده و یکی از مهمترین اقدامات تسهیل مجوز و حمایت از تولید و کسب وکارها می باشد.

وی تصریح کرد: ثبات نرخ ارز نیز از اهمیت بالایی برای تولیدکننده برخودار است تا تولیدکننده دچار زیان نشود و بتواند در مسیر رشد و شکوفایی گام بر دارد و همچنین موانع پیش روی صادرات و واردات برداشته شود.

ربیعی افزود: تولید برای شکوفایی نیاز به تأمین منابع مالی دارد و پرداخت تسهیلات مناسب و کم بهره می تواند موثر باشد که نرخ کم سود تسهیلات برای تولید یکی از راهکارهای موثر در تامین منابع مالی تولید کنندگان است.

رئیس اتاق اصناف کرمان اظهار کرد: در راستای حمایت از بنگاه های تولیدی مهار تورم بسیار مهم است که باید در اولویت قرار بگیرد که برای مهار تورم نیاز به راهکارهای کارشناسی در زمینه اقتصاد است و در این زمینه نیاز مبرم به مولد سازی اقتصاد و سرمایه گذاری در اقتصاد کشور داریم.

وی افزود: به طور کلی رشد تولید و مهار تورم نیاز به همت وتلاش مسولان و همکاری همه دستگاه ها و سازمان ها دارد و همین طور نیاز به متخصصان تمام عیار اقتصادی دارد و همکاری بخش دولت و بخش خصوصی دارد که امیدواریم با تلاش همکاری به نتیجه برسد./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 7 = 42