رئیس اتاق اصناف کرج: بیش از ۸ هزار بازرسی از واحدهای صنفی کرج از ابتدای اسفندماه

۱۶:۲۷:۳۸ اسفند ۲۷, ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف کرج:
بیش از ۸ هزار بازرسی از واحدهای صنفی کرج از ابتدای اسفندماه

رئیس اتاق اصناف کرج گفت: در طرح بازرسی و نظارت پایان سال ۸ هزار و ۹۳۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهر کرج از ابتدای اسفندماه در طرح بازرسی و نظارت پایان سال انجام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران بهروز حصاری در گفت وگو با اتاق اصناف ایران اظهار کرد: از ابتدای اسفندماه با شروع طرح بازرسی و نظارت پایان سال و طرح مشترک اتاق اصناف ایران، وزارت صمت، تعزیرات، اماکن، بهداشت و …. حدود ۸ هزار و ۹۳۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهر کرج صورت گرفته است که از این تعداد ۳۹۷ فقره پرونده تخلف تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی پرونده های تخلف حدود ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است که بیشترین تخلفات صورت گرفته مبنی بر عدم درج قیمت و گرانفروشی بوده است.

حصاری افزود: در راستای تنظیم بازار پایان سال در کنار طرح بازرسی و نظارت جشنواره فروش فوق العاده نیز با هدف رونق کسب کار و جبران بخشی از خسارت‌های وارده به صنوف به دلیل رکود تورمی و ایجاد حس مثبت در مردم و حمایت از تولید و عرضه محصولات ایرانی از ۱۰ اسفندماه شروع و تا پایان اسفندماه ادامه خواهد داشت.

رئیس اتاق اصناف کرج گفت: اگر شرایط اقتصادی و نرخ ارز در کشور متعادل شود و تثبیت بیشتری پیدا کند شرایط بهتری بر اقتصاد بازار حاکم خواهد شد و شاهد اتفاقات مثبتی در اقتصاد کشور خواهیم بود./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 10 =