رئیس اتاق اصناف همدان گفت: گشت های بازرسی یلدا از دو هفته پیش شروع شده است/ بازار رونقی ندارد و مردم به میزان توان خرید می کنند

۱۳:۲۵:۱۵ آذر ۲۹, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رئیس اتاق اصناف مرکز استان همدان گفت: به رسم هر ساله گشت ها و بازرسی های یلدا از دو هفته پیش شروع شده و بازرسان اصناف بر قیمت ها نظارت دارند.

حسین محرابی در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران افزود: با توجه به وضعیت کرونایی شکننده و نارنجی شهر همدان امیداور هستیم مردم رعایت کنند و از دورهمی های یلدایی خوداری کنند و در حال حاضر آنچه برای اصناف اهمیت دارد سلامتی مردم و بازگشت کسب و کارها به روال عادی هست.

وی تصریح کرد: در خصوص تصمیماتی که برای منع تردد و کاهش ساعات کاری صنوف در شب یلدا در استان همدان تصمیم گیری شده و اصناف همانند همیشه همکاری لازم را با ستاد کرونا خواهند داشت.

محرابی بیان کرد: گشت های بازرسی و نظارت اتاق اصناف همدان در قالب ۵ تیم بازرسی از ۹ صبح تا ۸ شب در دو شیفت کاری نظارت بر بازار را بر عهده دارند.

وی اظهار کرد: اولویت این طرح ، نظارت بر واحدهای عرضه کننده میوه ، آجیل و خشکبار ، شیرینی است و این طرح با توجه به فرا رسیدن این آیین سنتی و درخواست برای برخی از اقلام مصرفی صورت می گیرد.

محرابی تاکید کرد: برچسب قیمت، صدور فاکتور و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از مهمترین اولویت های بازرسی و نظارت است و تمامی صنوف باید نسبت به اجرایی کردن آن اقدام کنند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان همدان اظهار کرد: در حال حاضر بازار با رکود همراه است و قدرت خرید مردم نیز کاهش یافته و‌مصرف کنندگان به اندازه توان خرید می کنند و شاهد رونقی که در سالهای قبل بودیم امسال نیستیم ./ع/

image_print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 25 = 35